Zpravodajství

Renáta Czadernová nabídky na rande nepřijímá

Renáta Czadernová nabídky na rande nepřijímá
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Nová moderátorka Odpoledních televizních novin Renáta Czadernová si jen pomalu zvyká na to, že ji lidé na ulici poznávají a že je stále pod jakýmsi drobnohledem. "Byla jsem docela překvapená, ale naštěstí jsou reakce lidí vesměs pozitivní," prozradila bývalá Miss a dodala, že práce v televizi ji strašně baví.

Zároveň se Renáta pochlubila, že od té doby, co se objevila na obrazovce, se jí ozvalo mnoho ctitelů, kteří ji zvou na rande. "Posílají nejen maily, ale dostala jsem i patnáct klasických dopisů. Některé s žádostí o fotografii s podpisem, jiné i s pozváním na schůzku," přiznala. "Nabídky na rande ale zásadně nepřijímám. Mám přítele a jsem s ním naprosto št'astná. Dovede mě uklidnit a je také prvním kritikem mé práce, jeho rady vždycky sedí," řekla Renáta. Její přítel David, který má zkušenosti jako kameraman, je stejně jako Renáta z Frýdku-Místku. Seznámili se před více než třemi lety v ostravské televizi. Od té doby jsou spolu a v současné době mají pronajatý byt na pražském Barrandově. Svatbu však zatím neplánují. "Ještě je čas. Mám ale jasnou představu, že vdávat se budu u nás doma. Chci mít klasickou svatbu v bílém. Také vím, že pak budeme mít kupu dětí," přiblížila svou představu Renáta Czadernová.

Moderátorka se přiznala, že děti má neobyčejně ráda, imponuje jí jejich bezprostřednost a bezelstnost. Proto se také bez váhání, stejně jako další známé tváře Novy, nedávno stala jednou z patronek soutěže dětských domovů v tanečním klání, které připravila cvičitelka Hanka Kynychová. "Přála bych si, aby všechny děti mohly prožívat št'asné dětství. Pokud jsme jim alespoň na chvíli zpříjemnili den, jsem moc ráda," řekla Renáta Czadernová.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz