Zpravodajství

Dělník se zřítil na auto a zabil se

Dělník se zřítil na auto a zabil se

V pražských Dejvicích se v pondělí dopoledne stala tragická událost. Z výšky zhruba čtyř metrů tam spadl dělník. Na místě byl mrtvý. Našemu serveru to sdělila mluvčí pražských policistů Eva Brožová.

Zdroj: TV Nova

"Mohu potvrdit, že se událost stala v pondělí dopoledne," řekla našemu serveru mluvčí. Podle ní dostali policisté informaci o tragické nehodě od záchranářů krátce před devátou hodinou. "30letý dělník utrpěl po pádu zranění neslučující se se životem," uvedla mluvčí pražských záchranářů Jiřina Ernestová.

"K pádu dělníka došlo v ulici Někrasovova," řekla Brožová. Podle ní dělník pracoval na rekonstrukci střechy. "Spadl na osobní auto, na místě podlehl zraněním," uvedla Brožová.

Zdroj: TV Nova

Majitel domu chtěl narychlo dodělat střechu, protože firma, kterou si najal, ne a ne práci dokončit. Proto sehnal partu dělníků a poslal je na střechu. Jenomže ta byla namrzlá. Po chvíli jeden z mužů uklouzl a spadl.

Dělník ale spadl tak nešťastně, že spadl zadním oknem do kufru osobního auta.

Otec od tří dětí pád z 15 metrové výšky přímo na rám auta nepřežil. Kdyby dopadl na střechu vozu, nebo možná i na chodník, šance na přežití, třeba i s doživotními následky by tu prý byla. 

Policisté zkoumají, zda na místě nedošlo k porušení bezpečnostních předpisů. 

Nova.cz, TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz