Zpravodajství

VIDEO: Řidiči narazili do sloupu s plynem

VIDEO: Řidiči narazili do sloupu s plynem

Havarující řidiči na Karlovarsku v pátek ráno poškodili dva sloupky s plynovým uzávěrem. V jednom případě začal plyn do ovzduší unikat. Hasiči museli evakuovat čtyři lidi.

Zdroj: TV Nova

Hrozící explozi z poškozeného uzávěru u rodinného domu stačili hasiči a plynaři včas zažehnat. Kromě osobního auta poškodilo o několik kilometrů dál nákladní auto další plynový uzávěr.

V tomto případě naštěstí plyn unikat nezačal. Nehody zavinila námraza, kterou podle silničářů způsobila silná ranní inverze.

Štiplavý plyn na poště

Plyn dýchali lidé i v noci na pátek na poště v Brně. Dramatické chvíle zažili ve čtvrtek večer zaměstnanci České pošty v Brně. Jeden z největších poštovních uzlů v republice zamořila neznámá agresivní látka. Tři lidé byli převezeni s dýchacími potížemi do nemocnice.

Uzavřené parkoviště, kam se sjížděly poštovní vozy z celé jižní Moravy, bylo krátce po sedmé hodině uzavřeno zasahujícími hasiči. Obrovská třídící hala se mezitím plnila štiplavým plynem, který unikal z jednoho balíku.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanada plánuje zakázat Putinovi a dalším členům ruské vlády vstup do země

Kanadský senát v úterý navrhl změnu zákona o přistěhovalectví a ochraně uprchlíků (IRPA), který by umožnil zakázat vstup všem osobám podléhajícím kanadským sankcím i jejich rodinným příslušníkům. "Zákaz vstupu blízkých spolupracovníků a klíčových stoupenců Putinova režimu, včetně těch, kteří jsou zodpovědní za tuto nevyprovokovanou agresi, je jedním z mnoha způsobů, jak činíme Rusko odpovědným za jeho zločiny," uvedl podle Reuters v prohlášení kanadský ministr veřejné bezpečnosti Marco Mendicino.

Píše se na Deník.cz