Zpravodajství

Bezdomovkyně uhořela v chatě

Bezdomovkyně uhořela v chatě

Lidský život si v noci vyžádal požár chaty v Plzni-Černicích. Zatím není jasné, proč objekt začal hořet, víc ukáže až další vyšetřování. Případ sleduje Tereza Maixnerová.

Zdroj: TV Nova

Požár ohlásili hasičům řidiči projíždějící po dálničním přivaděči. Údajně slyšeli i výbuch. Objekt je už dlouhou dobu opuštěný

Chatu majitel několik let neužíval a obývali ji bezdomovci.

Když hasiči zlikvidovali požár, přišli dva muži a tvrdili, že uvnitř někdo zůstal. Poblíž kamen se skutečně našlo torzo lidského těla, nebylo jasné, zda šlo o muže, nebo ženu.

Jeden z bezdomovců však tvrdil, že by to měla být žena. Zatím se ani neví, proč začala chata hořet

Předběžně se má za to, že mohlo jít o nějakou nedbalost anebo o špatně nainstalovaný kouřovod. Škoda je předběžně odhadnutá na 50 tisíc korun.

Přesné příčiny ukáže až další vyšetřování.

Snídaně s Novou
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zmizelo letadlo s 22 lidmi na palubě

Letadlo společnosti Tara Air zmizelo v nepálských horách z radaru. Na jeho palubě je 22 lidí, čtyři z nich jsou Indové, tři Japonci a ostatní pocházejí z Nepálu. Nikdo zatím neví, co se s letadlem stalo. Úřady už zahájily pátrací akci, informovala agentura ANI v neděli ráno.

Krátká zpráva

Porošenka nepustili z Ukrajiny

Ukrajinská pohraniční stráž nedovolila bývalému prezidentovi Petru Porošenkovi vycestovat ze země. Informovala o tom jeho strana Evropská solidarita na facebooku. Porošenko mířil na jednání parlamentního shromáždění Severoatlantické aliance (NATO) v Litvě. Poprvé se pokusil hranice překročit už v pátek večer. Podle pohraničníků neměl na opuštění Ukrajiny patřičná povolení.

Píše se na Deník.cz