Zpravodajství

VIDEO: Výměněná mimineka už jsou u svých biologických rodičů!

Šokující zvrat přinesl nedělní večer v případu zaměněných holčiček v třebíčské porodnici. Od nedělního večera je totiž Nikolka u Čermákových, tedy u svých biologických rodičů v Přibyslavicích a Veronika je u Brožů v Jabloňově.

Jestli nenastanou nějaké komplikace, tak už holčičky zůstanou natvralo. Výměna se tak uskutečnila o měsíc dříve, než měly obě rodiny v plánu. Nečekanou změnu Čermákovým i Brožovým doporučil i jejich společný psycholog a to hlavně proto, že obě holčičky si už začaly zvykat na své biologické rodiče a do svých dosavadních domovů se jim už prý moc nechtělo.

"Psycholog řekl, že už to pro holky není dobré a že je to potřeba co nejdřív udělat, tu výměnu kvůli, tomu, že ty děti už to vnímají úplně jinak, než když to vnímaly před měsícem, zkusíme to, a když to půjde, tak to takhle zůstane, my se s tím srovnat budeme muset, bude to těžký teď, bude to těžký za měsíc, bude to těžký pořád, ale kvůli holkám je to prostě udělaný takhle," řekl biologický otec Veroniky Libor Broža.

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Oklahoma schválila nejpřísnější protipotratový zákon v USA

Oklahomští zákonodárci schválili nejpřísnější protipotratový zákon v USA. Kriminalizuje všechny interrupce s výjimkou ohrožení života ženy. A také znásilnění či incestu, kterými se však musí zabývat orgány činné v trestním řízení. Zákon bude platit okamžitě, až ho podepíše guvernér, který tak hodlá učinit v nejbližších dnech.

Krátká zpráva

Tálibán nakázal televizním moderátorkám, aby měly zahalenou tvář

Afghánské televizní moderátorky a další ženy vystupující na obrazovce budou muset mít zahalenou tvář. Dekret s nařízením vydalo vládnoucí hnutí Tálibán a bude platit od 21. května. Po povinném zakrytí tváře na veřejnosti, cestování pouze v mužském doprovodu a uzavření středních škol pro dívky je to další omezení žen v zemi.

Píše se na Deník.cz