Zpravodajství

VIDEO: Nebezpečné plenky II, miminka v ohrožení

VIDEO: Nebezpečné plenky II, miminka v ohrožení

A máme tu další případ nebezpečného výrobku určeného pro kojence. Jde opět o pleny. Za poslední tři měsíce je to přitom už poněkolikáté.


Teprve před dvěma dny jsme vás informovali o plenkách, ve kterých našli rodiče při přebalování své ratolesti deseticentimetrový zrezivělý hřebík. Ten mohl dítěti způsobit vážná zranění.

Tentokrát v plenkách Bella Baby pro děti od dvou do pěti kilogramů, tedy pro ty úplně nejmenší, našla paní Procházková ze Žďáru nad Sázavou přímo uprostřed pleny zhruba třícentimetrový ostrý kousek umělé hmoty.

Podle lékařů mohou takovéto předměty novorozencům způsobit závažná poranění. Šestitýdenní Barborce se naštěstí nic nestalo.

I v tomto případě se výrobce plenek rodině omluvil a slíbil, že dá situaci okamžitě do pořádku.

„Nikdy se to nestalo, v historii Bella Bohemia jsme podobnou záležitost nikdy neřešili,v každém případě se omluvíme osobně a dáme vše do pořádku," řekl Petr Dvořák, obchodní ředitel Bella Bohemia s.r.o..

Rodičům tak zřejmě nezbývá nic jiného, než při každém přebalování své ratolesti důkladně zkontrolovat plenku.

Nova.cz, TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Pražském okruhu havaroval kamion. Zablokoval dopravu

Na Pražském okruhu havaroval v úterý odpoledne poblíž Zličína kamion. "Nehoda i zásah blokují dopravu," informovali pražští hasiči. "Na místě nejsou žádní zranění," sdělil policejní mluvčí Jan Daněk. Okolo půl šesté odpoledne je místo průjezdné jedním pruhem. Při další úterní nehodě kamionu na dálnici D0 se u Černého Mostu také nikdo nezranil. "Místo je nyní průjezdné," řekl k této nehodě mluvčí Daněk krátce po 17. hodině.

Píše se na Deník.cz