Zpravodajství

VIDEO: Vypil v supermarketu pivo bez zaplacení, pak zranil strážníka lahví do hlavy

VIDEO: Vypil v supermarketu pivo bez zaplacení, pak zranil strážníka lahví do hlavy
Zdroj: TV Nova

Kvůli krádeži za necelých deset korun až pět let vězení. Přesně takový trest hrozí 19letému mladíkovi, který v kladenském supermarketu nejprve vypil pivo, které nezaplatil, pak napadl ochranku a na závěr praštil lahví po hlavě strážníka městské policie.

Devatenáctiletý mladík měl asi ohromnou žízeň. Z basy si vyndal desítku, jejíž obsah hbitě nalil do svého vyprahlého krku. S lahví pak rádoby nenápadně prošel okolo pokladny. To už ale o něm věděla ochranka a nablízku byli i strážníci.

Zloděje s prázdnou lahví od piva dopadla ochranka u východu z prodejny.

Poté, co byla mladíkovi vypsána složenka s pokutou, se v jinak klidném zlodějíčkovi zpěnila krev a zaútočil na pracovníka ostrahy. O něco důrazněji ale i na strážníky.

Mladík putoval do cely a oba strážníci na ošetření. Po úderu lahví má policista naštěstí jen velkou bouli a jeho kolega už stačil z očí vyplavit všechny drobné střípky. Uhašená žízeň a následná akce proti policistům se ale mladíkovi podle všeho asi nevyplatí.

Za úder ukradenou pivní lahví do hlavy strážníka může jít mladík do vězení až na pět let.

 

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Severní Korea odpálila po odletu Bidena tři balistické rakety

Severokorejský režim odpálil nejméně tři balistické rakety, které dopadly do moře směrem k Japonsku. Stalo se tak jen pár hodin poté, co z návštěvy jihovýchodní Asie odletěl americký prezident Joe Biden. Ten se svým jihokorejským protějškem mimo jiné jednal o případném rozšíření vojenských cvičení k ostrašení severokorejských jaderných hrozeb. Cvičný odpal byl již 17. letošním testem raketových sil diktátora Kim Čong-una.

Píše se na Deník.cz