Zpravodajství

Falešný dětský doktor osahával žačky. Byl zadržen při loupeži pošty

Falešný dětský doktor osahával žačky. Byl zadržen při loupeži pošty
Zdroj: TV Nova

V případu sériového poštovního lupiče, kterého olomoučtí kriminalisté zadrželi minulý týden, se objevily překvapivé informace. Ve spolupráci se slovenskými kolegy z naší sesterské stanice Markíza se nám totiž podařilo zjistit, že se jedná o velmi nebezpečného pachatele, který se na Slovensku mimo jiné vydával za dětského lékaře.

Slovákovi jménem Peter Boráros se podařilo během čtrnácti dnů vykrást čtyři pošty na střední Moravě. U páté už ho ale čekali policisté.

V tu chvíli ale policisté netušili, že zřejmě zatkli muže, který na Slovensku proslul jako falešný dětský doktor. Hned na dvou školách měl přesvěčit učitele, že je specialista a provádí důležitá vyšetření dívek z osmých a devátých tříd.

K přesvědčení učitelů prý Borárosovi stačil jen bílý plášť. Nejenže muž  na Slovensku sexuálně obtěžoval děti, je však také podezřelý z bankovní loupeže a měl také se zbraní v ruce přepadnout květinářství v Orechovej Potoni.

Olomoučtí policisté se zatím k případu vyjadřují velice opatrně.

Nám se podařilo zjistit, že Boráros čeká na soud ve vazební věznici v Olomouci. Jen za zločiny, které spáchal u nás, mu hrozí až 10 let vězení.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz