Zpravodajství

VIDEO: Benzínky na Brněnsku obchází nebezpečný lupič

VIDEO: Benzínky na Brněnsku obchází nebezpečný lupič
Zdroj: TV Nova

Sérii přepadení čerpacích stanic řeší od pátečního rána brněnští policisté. Při jednom z nich si muž ozbrojený pistolí přišel během chvilky na několik desítek tisíc korun. Policie varuje, že pachatel může být velmi nebezpečný.

Přesně pětadvacet sekund stačilo lupiči, aby si rychle přivydělal peníze na vánoční nákupy. Na záznamu bezpečnostní kamery se chová naprosto suverénně, jako kdyby si přišel koupit bagetu. Na obsluhu u pokladny ale vytahuje pistoli a okamžitě se sápe po penězích.

Jenže tenhle chlapík má buď silnou konkurenci, nebo mu peníze z prvního lupu prostě nestačily. Sotva policisté posbírali důkazy z místa činu, vysílačky hlásily další výjezd na opačném konci města.

Vypadá to, že před Vánocemi zloději přitvrdili, krátce po desáté byla přepadena v pořadí již druhá benzínka.

Žena, která zloděje obsluhovala, si asi představovala klidnější směnu. Při pohledu do ústí pistole zapomněla i to, jestli zloděj zaplatil benzín, který nejprve načepoval.

Jisté je to, že lupič odjížděl bohatší o třicet tisíc korun. Ve srovnání s předvánočními tržbami je to však pakatel, který stejně zaplatí pojišťovna. Ochranku hypermarketu, která benzínku provozuje, tak víc než šílenec s pistolí zajímá naše kamera.

Policisté teď budou zkoumat jestli čin spáchal stejný pachatel a po dobu svátků zvýší počet hlídek ve městě.

Odpolední Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz