Zpravodajství

VIDEO: Rodině totálně shořel dům nad hlavou, škoda přes dva miliony

VIDEO: Rodině totálně shořel dům nad hlavou, škoda přes dva miliony

Čtyřčlenou rodinu z Dobré na Frýdeckomístecku potkalo den před Vánocemi obrovské neštěstí. V noci jim shořela střecha nad hlavou. Naštěstí se podařilo všechny členy rodiny zachránit. V domě se už ale nedá bydlet.

Zdroj: TV Nova

Místo střechy spálené trámy. Vyhořelé pokoje plné černého popela. To co nestačil zničit oheň, zase úplně promáčela voda při hašení.

V době, kdy požár vypukl všichni v domě klidně spali. "Mě to zbudilo ve čtyři ráno, první co jsem, tak jsem vytáhl děti ven," uvedl poškozený.

Pan Paška navíc chová koně, proto jeho další kroky vedly okamžitě do stájí. Musel zachránit koně.

Jakmile dostali hasiči oheň pod kontrolu, ihned začali vynášet vše, co v rodinném domě ještě zbylo.

Hasiči několik hodin bojovali s doutnajícím senem na půdě. Neštěstí potkalo rodinu den před Štědrým dnem. Kam půjdou, ještě sami nevědí.

Požár způsobil škodu za více než dva miliony korun a vypadá to, že majitelé se už do domu nevrátí.

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Oklahoma schválila nejpřísnější protipotratový zákon v USA

Oklahomští zákonodárci schválili nejpřísnější protipotratový zákon v USA. Kriminalizuje všechny interrupce s výjimkou ohrožení života ženy. A také znásilnění či incestu, kterými se však musí zabývat orgány činné v trestním řízení. Zákon bude platit okamžitě, až ho podepíše guvernér, který tak hodlá učinit v nejbližších dnech.

Krátká zpráva

Tálibán nakázal televizním moderátorkám, aby měly zahalenou tvář

Afghánské televizní moderátorky a další ženy vystupující na obrazovce budou muset mít zahalenou tvář. Dekret s nařízením vydalo vládnoucí hnutí Tálibán a bude platit od 21. května. Po povinném zakrytí tváře na veřejnosti, cestování pouze v mužském doprovodu a uzavření středních škol pro dívky je to další omezení žen v zemi.

Píše se na Deník.cz