Zpravodajství

VIDEO: Autobus zdemoloval stánek

VIDEO: Autobus zdemoloval stánek

Pondělní havárie příměstského autobusu v Praze si vyžádala celkem sedm zraněných lidí. Vozidlo srovnalo se zemí novinový stánek. Dva ze zraněných zůstávají stále v nemocnici. Jde o řidiče a náhodného chodce, který se ocitl v nepravou chvíli na nepravém místě. Jejich zranění jsou středně těžká. Nova.cz o tom informovala pražská policejní mluvčí Eva Brožová.

K havárii došlo v pondělí večer v Praze-Ďáblicích. Autobus příměstské dopravy číslo 370 linky Praha - Kralupy na ulici Horňátecká naboural stánek PNS.

Stánek je srovnaný se zemí

Řidič v místě nehody vyjel z vozovky a narazil do stánku. Stánek je zcela zdemolovaný. Příčinou může být nepřiměřená rychlost. Případ převzal policejní vyšetřovatel.

K havárii došlo v 18:47. Tři zranění byli odvezeni do Fakultní nemocnice na Bulovce, jeden do Vysočanské nemocnice a jeden do Nemocnice Na Františku.

Měli pohmožděniny, jedna žena měla poraněné oči od střepin.
Na místě zasahovali policisté, zdravotníci a hasiči, doprava do centra byla odkloněna.

Majitel stánku není pojištěn

Nikdo nedokáže pochopit, jak mohl autobus vyjet ze zcela přehledné silnice a zrušit novinový stánek. Vše se odehrálo ve zlomku vteřiny.

Majiteli trafiky zbyly jen oči pro pláč, svou živnost neměl ke vší smůle pojištěnou.

Na místě zasahovala i záchranka pro zvířata. Pes prodavače bude určitě v pořádku, stejně tak i několik ježků, kteří se k nehodě připletli.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanada plánuje zakázat Putinovi a dalším členům ruské vlády vstup do země

Kanadský senát v úterý navrhl změnu zákona o přistěhovalectví a ochraně uprchlíků (IRPA), který by umožnil zakázat vstup všem osobám podléhajícím kanadským sankcím i jejich rodinným příslušníkům. "Zákaz vstupu blízkých spolupracovníků a klíčových stoupenců Putinova režimu, včetně těch, kteří jsou zodpovědní za tuto nevyprovokovanou agresi, je jedním z mnoha způsobů, jak činíme Rusko odpovědným za jeho zločiny," uvedl podle Reuters v prohlášení kanadský ministr veřejné bezpečnosti Marco Mendicino.

Píše se na Deník.cz