Zpravodajství

VIDEO: Autobus zdemoloval stánek

VIDEO: Autobus zdemoloval stánek

Pondělní havárie příměstského autobusu v Praze si vyžádala celkem sedm zraněných lidí. Vozidlo srovnalo se zemí novinový stánek. Dva ze zraněných zůstávají stále v nemocnici. Jde o řidiče a náhodného chodce, který se ocitl v nepravou chvíli na nepravém místě. Jejich zranění jsou středně těžká. Nova.cz o tom informovala pražská policejní mluvčí Eva Brožová.

K havárii došlo v pondělí večer v Praze-Ďáblicích. Autobus příměstské dopravy číslo 370 linky Praha - Kralupy na ulici Horňátecká naboural stánek PNS.

Stánek je srovnaný se zemí

Řidič v místě nehody vyjel z vozovky a narazil do stánku. Stánek je zcela zdemolovaný. Příčinou může být nepřiměřená rychlost. Případ převzal policejní vyšetřovatel.

K havárii došlo v 18:47. Tři zranění byli odvezeni do Fakultní nemocnice na Bulovce, jeden do Vysočanské nemocnice a jeden do Nemocnice Na Františku.

Měli pohmožděniny, jedna žena měla poraněné oči od střepin.
Na místě zasahovali policisté, zdravotníci a hasiči, doprava do centra byla odkloněna.

Majitel stánku není pojištěn

Nikdo nedokáže pochopit, jak mohl autobus vyjet ze zcela přehledné silnice a zrušit novinový stánek. Vše se odehrálo ve zlomku vteřiny.

Majiteli trafiky zbyly jen oči pro pláč, svou živnost neměl ke vší smůle pojištěnou.

Na místě zasahovala i záchranka pro zvířata. Pes prodavače bude určitě v pořádku, stejně tak i několik ježků, kteří se k nehodě připletli.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz