Zpravodajství

VIDEO: Pedofil zneužil školačku!

VIDEO: Pedofil zneužil školačku!
Zdroj: TV Nova

Frýdeckomístečtí policisté se zabývají otřesným případem, kdy neznámý pedofil pohlavně zneužil teprve desetiletou školačku. Policie po něm usilovně pátrá.

Dívenku přepadl pedofil přímo před jejím domem ve čtvrtek okolo třinácté hodiny. Využil pravděpodobně toho, že většina rodičů je v tuto dobu v práci. S holčičkou vešel do domu, vyjel s ní výtahem a dokonce ho dívenka nakonec pustila i do bytu. Tam ji muž začal osahávat. K pohlavnímu styku naštěstí nedošlo.

Zneužitá holčička pak vše řekla své matce, která o případu informovala policii. Jak muž dívenku přesvědčil, aby ho do bytu pustila, vyšetřovatelé nechtěli sdělit.

Není to jediný případ

 

Policie má v rukou jen velmi stručný popis pachatele. Jedná se pravděpodobně o asi 35 letého muže s hnědými vlasy, je zavalitější postavy a měří asi 170 cm. Bližší informace policie nemá.

Dívenka byla sice už vyslechnuta, ale je ve velmi špatném psychickém stavu a na zneužití jen nerada vzpomíná. Pedofil bude mít ale na svědomí pravděpodobně ještě další děti, protože tento případ není za poslední dobu ve Frýdku Místku jediný.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz