Zpravodajství

Video: Auto zabíjelo na přechodu

Video: Auto zabíjelo na přechodu

V noci na dnešek došlo k tragédii v Plzni. Na přechodu pro chodce ve Folmavské ulici srazilo projíždějící auto dvaačtyřicetiletého muže. Ten po převozu do nemocnice zemřel.

Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

K neštěstí došlo na přehledném úseku. Šedesátiletý řidič podle prvních výsledků vyšetřování před jízdou nepil. Zatím není jasné, proč chodce na rovném a přehledném úseku srazil. Jednou z možností je, že jel příliš rychle.

I když sanita přijela na místo neštěstí během chvilky, lékaři už nemohli chodci pomoci. 

Podobná tragédie se na spojce mezi plzeňskými čtvrtěmi Bory a Nová Hospoda stala asi před rokem jen o kousek dál. Mladá řidička tu srazila na přechodu dvojici Slováků, jeden z nich na místě zemřel.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zelenskyj: Válku na Ukrajině může ukončit pouze diplomacie

Válka na Ukrajině může být vyřešena pouze prostřednictvím "diplomacie", řekl podle BBC v televizním projevu prezident Volodymyr Zelenskyj. V rozhovoru pro národní televizi naznačil, že jeho země by mohla na bojišti Rusko porazit, ale dodal, že válka může být definitivně zastavena pouze "u jednacího stolu". Jednání podle něj nebudou snadná, protože ani jedna strana se nechce ničeho vzdát. Ruské tiskové agentury tvrdí, že poslední schůzka se konala téměř před měsícem, 22. dubna.

Píše se na Deník.cz