Zpravodajství

Video: Další přepadení banky!

Video: Další přepadení banky!

Bankovní loupeže asi nemají v Česku konce. Benešovská policie pátrá po muži, který se zbraní v ruce přepadl nově otevřenou pobočku banky ve Vlašimi. Zřejmě šlo o amatéra. Podle policistů si totiž počínal dost neobratně. Nesnažil se maskovat a svůj obličej navíc ukázal průmyslové kameře.

Zdroj: TV Nova

Dovnitř vešel v neděli krátce po třinácté hodině. Počkal, až se žena posadí za přepážku, přistoupil k ní a podal jí lístek. Na něm bylo napsané jediné slovo: Peníze! Aby dokázal, že to myslí vážně, povytáhl zpod bundy pistoli a úřednici řekl, aby nedělala hlouposti. Když dostal svazek bankovek, bleskurychle zmizel. Vše se seběhlo ani ne za dvě minuty. Další dvě zaměstnankyně, které v tu dobu byly v pobočce, vůbec nezaregistrovaly, že došlo k loupežnému přepadení.

 

Podle policistů se zřejmě jednalo o amatéra. Nasvědčuje tomu i to, že se spokojil s pár tisícovkami a nijak zvlášť se nemaskoval. Na sobě měl maskáčové kalhoty, zelenou bundu a kšiltovku. Pod ní jsou dobře vidět blonďaté vlasy a vousy. Zda byla jeho zbraň pravá, policisté zatím nevědí.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz