Zpravodajství

VIDEO: Hrozivá nehoda: vrtulník, sanitky a zázračné přežití

VIDEO: Hrozivá nehoda: vrtulník, sanitky a zázračné přežití

Na silnici R35 ve východních Čechách mezi Hořicemi a Hradcem Králové došlo dopoledne k vážné dopravní nehodě, u které musel zasahovat i vrtulník záchranářů. Za všechno zřejmě může špatné předjíždění a nepřiměřená rychlost.

Zdroj: TV Nova

Hrozivě vypadající nehoda se stala v pondělí dopoledne necelých deset kilometrů od Hradce Králové. Řidič modré Fabie předjížděl kamion i přesto, že jela v protisměru auta. První z protijedoucích vozidel se stačilo vyhnout, ale druhé již nestačilo zareagovat a ve vysoké rychlosti narazilo do protijedoucího auta.

Na místě zasahovali hasiči. Na místo dorazil i vrtulník. Policisté museli řídit dopravu.

Řidiči obou aut měli obrovské štěstí, z hrozivě vypadají nehody vyvázli oba jen s lehkými zraněními.

Auta v příkopu

Náraz byl tak silný, že se obě auta po nárazu přímo rozletěla a skončila v příkopu. Hasiči museli celou silnici uklidit a zbytky vozů nacházeli jěště několik desítek metrů daleko.

Na silnici mezi Hradcem Králové a Jičínem se nehody stávají velmi často, naposledy to bylo v listopadu a to v rozmezí čtyř dnů přišli o život dva lidé.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zmizelo letadlo s 22 lidmi na palubě

Letadlo společnosti Tara Air zmizelo v nepálských horách z radaru. Na jeho palubě je 22 lidí, čtyři z nich jsou Indové, tři Japonci a ostatní pocházejí z Nepálu. Nikdo zatím neví, co se s letadlem stalo. Úřady už zahájily pátrací akci, informovala agentura ANI v neděli ráno.

Krátká zpráva

Porošenka nepustili z Ukrajiny

Ukrajinská pohraniční stráž nedovolila bývalému prezidentovi Petru Porošenkovi vycestovat ze země. Informovala o tom jeho strana Evropská solidarita na facebooku. Porošenko mířil na jednání parlamentního shromáždění Severoatlantické aliance (NATO) v Litvě. Poprvé se pokusil hranice překročit už v pátek večer. Podle pohraničníků neměl na opuštění Ukrajiny patřičná povolení.

Píše se na Deník.cz