Zpravodajství

VIDEO: Lupič poslechl manželku a šel se udat

Velkou smůlu měl bankovní lupič, který koncem týdne přepadl pobočku banky ve Vlašimi. Poté, co jsme ukázali jeho obličej v našem zpravodajství, poznala lupiče jeho manželka a pravděpodobně ho přinutila, aby se šel udat. Policistům pak přiznal, že má na svědomí ještě další loupež.

Záběry z průmyslové kamery jste mohli vidět ráno ve Snídani s Novou. Je na nich zachycena loupež, která se odehrála v pátek odpoledne ve Vlašimi.

Reportáž o lupiči ze Snídaně s Novou si můžete prohlédnout ZDE

Polepšený lapka

Lupič si vybral pobočku banky, která byla otevřena teprve několik dní.
Naneštěstí pro něj se na naši televizi dívala i jeho manželka. Ta svého chotě ihned poznala a zřejmě mu promluvila do duše natolik, že se ještě v pondělí ráno sám přihlásil benešovským kriminalistům. Přinesl jim i plynovou pistoli, kterou hrozil úřednici za přepážkou.

Policisté ale zjistili, že peníze prohrál na automatech. Při výslechu z něj navíc vypadlo, že má na svědomí další loupež. Počátkem prosince přepadl spořitelnu v Říčanech.

Odsud si prý odnesl několik set tisíc korun, ve Vlašimi sebral ani ne dvacet tisíc. Na přemýšlení, jestli mu to za to stálo, teď bude mít času víc než dost. Za dvě loupežná přepadení mu hrozí až deset let vězení.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz