Zpravodajství

VIDEO: Fahrner: z dramaturga pěkné kvítko

VIDEO: Fahrner: z dramaturga pěkné kvítko
Zdroj: TV Nova

43letý Martin Fahrner. Divadelní dramaturg, spisovatel, překladatel. Osm let pracoval v pardubickém divadle. Skončil v něm ze dne na den na konci prázdnin. Když se ukáže, v jaké kauze je namočený, má nejspíš po úspěšné kariéře.

Fahrner je otec tří dětí. Jeho nejstarší syn Adam je mentálně postižený. Právě na jeho pas měla z České republiky vycestovat Barbora Škrlová po útěku z brněnského Klokánku.

Josef Kolinský, bývalý zástupce rodiny Škrlových, se prý s Fahrnerem potkal později i ve Švédsku. V dánské Kodani, odkud se Škrlová poprvé ozvala, prý Fahrner nebyl.

Bydlela v chatce

V září Škrlová jako třináctiletý Adam nastoupila do školy v Oslu. Žila v chatce. V prosinci pak udala svého fiktivního otce, což má být Martin Fahrner, že ji jako Adama zneužívá. Fahrner putuje do vazby, Škrlová do dětského domova. Odtud ale stále jako Adam utíkala za pomoci dalších dvou Čechů.

Když norští policisté trojici chytili a ukázalo se, že Adam je Barbora Škrlová, pro Fahrnera vše skončilo pokutou. Do Čech se prý ale bál vrátit.

Zbytek jeho rodiny je zpátky v Šumperku už přes dva měsíce. Manželka odmítá komunikovat s médii.

Minulý týden Fahrnerová své tři děti omluvila ve škole. V pondělí už ale všechny do školy přišly.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz