Zpravodajství

VIDEO: Hrozba výbuchu: plzeňské supermarkety evakuovány!

VIDEO: Hrozba výbuchu: plzeňské supermarkety evakuovány!

Lidé, kteří si chtěli vpodvečer nakoupit v některém z plzeňských hypermarketů, měli smůlu. Všechna větší obchodní centra nechala policie evakuovat kvůli bombovým výhrůžkám. Zavřeno bylo několik hodin.


V Plzni si lidé vpodvečer nenakoupili v jednom obchodním domě, anonym totiž oznámil uložení bomby ve všech supermarketech. Kvůli hrozbě byly evakuováni lidé ze všech plzeňských supermarketů.

Anonym zavolal na tísňovou linku krátce po 16. hodině. Přidali se i městští strážníci, aby pomohli s evakuací. Další hodiny trvalo, než odborníci postupně prohledali prodejní plochy i sklady. Před zavřenými dveřmi museli čekat zákazníci i prodavači.

Po 18. hodině se začal život v obchodních centrech vracet do normálních kolejí. Žádná bomba se nikdy nenašla. Podle policie se ale anonym dopustil trestného činu šíření poplašné zprávy a hrozí mu až osm let vězení.

Snídaně s Novou
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zmizelo letadlo s 22 lidmi na palubě

Letadlo společnosti Tara Air zmizelo v nepálských horách z radaru. Na jeho palubě je 22 lidí, čtyři z nich jsou Indové, tři Japonci a ostatní pocházejí z Nepálu. Nikdo zatím neví, co se s letadlem stalo. Úřady už zahájily pátrací akci, informovala agentura ANI v neděli ráno.

Píše se na Deník.cz