Zpravodajství

Video: Kamion se nevešel pod most

Video: Kamion se nevešel pod most

Špatný odhad se stal včera večer málem osudným řidiči nákladního auta nedaleko Říčan u Prahy. Muž totiž neodhadl výšku viaduktu a vjel pod něj. Místo hladkého průjezdu ale následovala rána. Kamion se totiž do mostního oblouku nevešel.

Zdroj: TV Nova

Příčina je jasná. Nákladní auto se do mostního oblouku nevešlo. Jak přesně k nehodě došlo, teď zjištují policisté. Podle prvních odhadů je mostní oblouk, do kterého několikatunové auto narazilo, v pořádku a nehrozí jeho zřícení.

Řidiče ihned na místě vyslechli dopravní policisté. Škoda na nákladním autě se vyšplhala na několik desítek tisíc korun.

Snídaně s Novou
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Biden kvůli krizi s kojeneckou výživou použil zákon z války

Americký prezident Joe Biden kvůli nedostatku kojenecké výživy uplatnil zákon o obranné výrobě vzniklý za korejské války v roce 1950. Umožňuje nařídit firmám výrobu nezbytnou pro bezpečnost USA. Zároveň povolil armádě najímat civilní letadla pro dopravu kojenecké výživy ze zahraničí. Kritický nedostatek dětské výživy způsobilo únorové uzavření největší továrny v zemi kvůli dvěma podezřelým úmrtím kojenců na bakteriální infekci.

Píše se na Deník.cz