Zpravodajství

EXKLUZIVNĚ: Kamion sešrotoval octavii, řidiče vystříhávali hasiči

EXKLUZIVNĚ: Kamion sešrotoval octavii, řidiče vystříhávali hasiči
Zdroj: TV Nova

Vážná dopravní nehoda se stala ve středu dopoledne po druhé hodině na Cínovecké ulici na Praze 9. Kamion se tam srazil s octavií. Hasiči museli z auta vyprošťovat jednoho muže. Našemu serveru to sdělil hasič Stanislav Sochor z oddělení zjišťování příčin požárů.

"Hlášení o nehodě jsme dostali ve 14:18," řekl hasič. "Osobu jsme vyprošťovali z auta hydraulickými nůžkami," uvedl. "Ve 14:35 se nám podařilo osobu z auta vyprostit a předali jsme ji k ošetření záchranářům," dodal hasič. 

"47letého muže jsme převezli s těžkým poraněním hlavy do nemocnice v Praze-Vinohradech," uvedla Iveta Česalová z tiskového oddělení pražské záchranky. 

"Nehoda se stala na silnici vedoucí z centra Prahy na Ústí nad Labem," řekla policejní mluvčí Eva Brožová. "Auta havarovala u benzínky ÖMV," upřesnila mluvčí.

Podle předběžných informací zavinil nehodu řidič passatu, který prudce zabrzdil. Podobně zareagoval i řidič kamionu, který se střetl se Škodou Octavia. Kolem půl třetí se policistům podařilo zprůjezdnit pravý pruh silnice.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz