Zpravodajství

VIDEO: Zloděj vymetl kanceláře, škoda jde přes milion

VIDEO: Zloděj vymetl kanceláře, škoda jde přes milion

Čtyři vykradené kanceláře v jednom patře a škoda více než milion korun. Takový případ řeší od dnešního rána kriminalisté z Pardubic. Neznámý zloděj si vybíral zajímaly ho hlavně počítače a šperky. A co neukradl, to pak zničil. Pracovníci a nájemci kanceláří jsou v šoku.


Když tito lidé přišli ráno do práce, nevěřili svým očím. Všude střepy a vytrhané kabely po počítačích. Takhle masivní vloupání tady nikdo nezažil.

Tenhle muž dopadl pravděpodobně úplně nejhůř. V pronajaté kanceláři měl uložené stříbrné šperky. Už ráno odhadl škodu na minimálně tři sta tisíc korun.

V některých kancelářích volně položené peníze zůstaly. Podle poškozených ale muselo být zlodějů víc. A pravděpodobně se muselo jednat o bývalé nájemníky, kterým zůstaly klíče. Hlavní vchod byl totiž neporušený. Zloděj se do kanceláří dostal pokaždé stejným způsobem, rozbil skleněnou výplň dveří.

Podle policie to není ojedinělý případ. Už v loňském roce tady k vloupání došlo.

Podle našich informací kriminalistický technik na místě zajistil dostatek stop, který by mohly vést k dopadení pachatele. Policisté žádají případné svědky, aby se ozvali na linku 158.

Policie po pachateli pátrá. Za trestný čin krádeže mu hrozí osmileté vězení.

Odpolední Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz