Zpravodajství

VIDEO: Kamion skončil po nehodě v plamenech

VIDEO: Kamion skončil po nehodě v plamenech

Kamion v plamenech ve středu ráno uzavřel na několik hodin hlavní tah z Českých Budějovic na Prahu. Nikdo naštěstí nebyl zraněn, ale škoda se odhaduje na pět milionů korun.

Zdroj: TV Nova

Řidič kamionu, který převážel potraviny, si všiml, že z kabiny stoupá kouř. Zastavil za zatáčkou nad Borkem a zavolal hasiče. I když požár zlikvidovali během půl hodiny, kabina zcela shořela. Řidič ani spolujezdec zraněni naštěstí nebyli. Příčinou požáru byla zřejmě technická závada. Místo bylo uzavřené a policisté odkláněli dopravu.

Kamion jel ve směru od Českých Budějovic a vezl z jihočeské firmy potraviny. Dvoučlenná posádka si za jízdy všimla, že z kabiny stoupá kouř. "Zastavili za zatáčkou nad Borkem a hned, když zabrzdili, vylétly plameny. Nestačili ani sáhnout pro hasičský přístroj," uvedl jihočeský policejní mluvčí Jiří Matzner.

Tahač je zničený, Matzner škodu odhadl na nejméně tři miliony korun.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Česko dalo Ukrajině helikoptéry a tanky, uvedl americký ministr

Ukrajinská armáda nedávno od Česka dostala bojové helikoptéry, tanky a raketové systémy. Po pondělním telekonferenčního jednání se spojenci to řekl americký ministr obrany Lloyd Austin. Hlavním tématem schůzky byla další vojenská pomoc Ukrajině, uvedl portál Defense One.

Píše se na Deník.cz