Zpravodajství

EXKLUZIVNĚ: Pražská policie zadržela drogové trio

Skupinu mladých lidí zadrželi ve středu dopoledne policisté z pražské pohotovostní jednotky. V kufru jejich auta našli drogy. Trojice navíc převážela i suroviny na jejich výrobu. Podle policie byli dva muži a jedna žena pravděpodobně zdrogovaní. Skončili v policejní cele.

Exkluzivní záběry jsou pořízené jen pár minut po zákroku policistů. Trojice mladých lidí stojí uprostřed Prahy opřená o policejní auto a všichni mají pouta na rukou. Je jasné, že mají velký problém.

Vše začalo úplně banální silniční kontrolou. Policistům z pohotovostní motorizované jednotky se nezdálo auto, ve kterém skupinka povedených lidí jela. Stačilo se pak podívat do kufru vozu a vše bylo jasné.

Psí štěkot v autě nebyl náhodný. Tohle je totiž speciálně cvičený pes na vyhledávání drog. A podle jeho zběsilého štěkotu se dalo usoudit, že drog v autě nebude málo. Policie pak našla nejen drogy, ale i suroviny na jejich výrobu.

Policisté mají také podezření, že všichni tři byli pod vlivem drog. Nejhůř vypadal řidič vozu. Všichni tři zadržení skončili v policejní cele, kde budou čekat na výrok soudce, zda je pošle do vazby.

Odpolední Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz