Zpravodajství

Opět těhotná Sára Saudková vydražila fotky za milión

Opět těhotná Sára Saudková vydražila fotky za milión
Zdroj: Korzo

Ač v šestém měsíci těhotenství, je fotografka Sára Saudková stále plně aktivní a myslí i na jiné, než vlastní děti. Přesně 1.081.000,- korun získají její zásluhou děti postižené mozkovou obrnou. Za tuto částku se podařilo v Divadle Hybernia vydražit její snímky. Fotografka, která bude brzy už čtyřnásobnou matkou, svá originální díla věnovala Nadaci Děti-kultura-sport.

Bývalá přítelkyně světoznámého fotografa Jana Saudka, která nyní žije s jeho synem Samuelem, měla pochopitelně velkou radost, zvláště pak, že za fotografickou kompozici Harfa získala pro děti rekordních 135.000,- Kč.

"Odhadovala jsem ji tak na padesát tisíc. Jsem moc ráda, už jsme to propočítávali a tak doufáme, že peníze vyjdou jak na polohovací postel, tak na speciální židle a dokonce i na jeden elektrický vozík," řekla .

Sára dodala, že pomoc směřuje konkrétním třem dětem, které žijí v neúplné rodině pouze s maminkou samoživitelkou. Mezi vydražiteli fotografií byl i hudební skladatel Michal David a producent Oldřich Lichtenberg.

Sára Saudková se netají touhou po co největší rodině a houfu potomků a už dnes ví, že v červnu se může těšit na chlapečka.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz