Zpravodajství

VIDEO: Vážně zranil muže a ujel!

VIDEO: Vážně zranil muže a ujel!

Zlínští policisté stále marně pátrají po řidiči, který zavinil dopravní nehodu a ujel. Stalo se to v úterý v pravé poledne mezi Želechovicemi a Zlínem. Více informací přinese v Televizních novinách reportérka Martina Julinová.

Řidič zde vážně zranil mladého muže. Při předjíždění druhé auto doslova vytlačil ze silnice.

Zraněný je stále v bezvědomí ve zlínské nemocnici. Doma na něj čeká dvouměsíční syn. "Čtyřiadvacetiletý muž leží v bezvědomí na ARU," řekl televizi Nova mluvčí Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje Petr Olšan.

Řidiče zachytila kamera

O neznámém řidiči, který nehodu způsobil vyšetřovatelé pouze vědí, že se pohybuje v terénním černém autě, které zachytil i kamerový systém.

"Viník nehody předjížel i další vozidlo po nehodě. Řidič tohoto předjížděného auta nám řekl, že se mělo jednat o černé vyšší auto se širokými pneumatikami, které bylo ze zadu špinavé," řekla televizi Nova koordinátorka prevence zlínské policie Lucie Javoříková.

Jakékoli další informace od občanů, které by vedli k nalezení viníka nehody, policie přivítá.

 

Za těžké ublížení na zdraví a neposkytnutí první pomoci hrozí viníkovi nehody až pětileté vězení.

 

 

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Polský prezident přijel na Ukrajinu. Čeká ho proslov v parlamentu

Polský prezident Andrzej Duda přijel v sobotu do Kyjeva. Očekává se, že se v neděli stane první hlavou státu, která vystoupí v ukrajinském parlamentu od doby, kdy Rusko 24. února napadlo Ukrajinu. "Pan prezident se ve svém projevu jistě odkáže na polsko-ukrajinskou historii, ale především vzdá hold těm, kteří bojují za obranu Ukrajiny a bojují za Evropu," prohlásil šéf prezidentského úřadu pro mezinárodní politiku Jakub Kumoch. Dudu čeká také osobní jednání s prezidentem Volodymyrem Zelenským. Jde o třetí návštěvu polského prezidenta na Ukrajině. Prezidentská kancelář o tom informovala v tiskové zprávě.

Krátká zpráva

Severní Korea hlásí "pozitivní trend" v boji proti covidu, případy horečky klesají

Státní média v Severní Koreji dnes oznámila “pozitivní trend“ ve vývoji epidemie covid-19. Poprvé za téměř 10 dní, od doby, kdy Severní Korea přijala opatření v boji proti šíření nákazy, klesly denní případy "horečky" (jak je toto onemocnění v zemi oficiálně označováno) pod 200 000 případů. Prvního nakaženého Severní Korea přiznala 12. května a v současné době eviduje zhruba 2,5 milionu nakažených. Se symptomy onemocnění už zemřelo skoro 70 lidí.

Píše se na Deník.cz