Zpravodajství

VIDEO: Vrah s mačetou: ukázal nám svou tvář!

VIDEO: Vrah s mačetou: ukázal nám svou tvář!

Soudce krajského soudu v Liberci poslal ve středu ráno do vazby muže, který v neděli mačetou zmasakroval rodinu dívky, se kterou udržoval vztah. Otce své snoubenky zabil, matka stále bojuje o život v liberecké nemocnici. Lehce zranil snoubenčina bratra.

Zdroj: TV Nova

Soud i zastupitelství rozhodovaly neveřejně, termín převozu vraha se z bezpečnostních důvodů tajil. Trpělivé vyčkávání našeho televizního štábu se ale vyplatilo a díky tomu vám jako jediní můžeme nabídnout exkluzivní záběry, na nichž je zachycena tvář bestiálního vraha.

Jediným okamžikem, kdy bylo možné vraha natočit, byla chvíle, kdy jej eskorta odváděla od soudce rovnou do pár metrů vzdálené vazební věznice. To bylo zřejmě také nadlouho posledních několik vteřin, kdy si muž mohl prohlédnout denní světlo.

Na otázky neodpovídal

Šílený zabiják na žádnou z položených otázek neodpověděl. Odpovídal jenom soudci. A to pouze to, že nic nespáchal, nikoho nezavraždil, nikde nebyl. Důkazů je ale spousta a on tak ztratil další možnost polehčujících okolností, kterou by byla například lítost a přiznání.

Ortel, který se na něho chystá, bude podle všeho velmi tvrdý. Dá se čekat výjimečný trest. To vše ale až za pár měsíců. Vyšetřování teď ještě stále probíhá.

Odpolední Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz