Zpravodajství

Hanka Kynychová vezme svá dvojčata do dětských domovů

Hanka Kynychová vezme svá dvojčata do dětských domovů
Zdroj: Korzo

Známá cvičitelka a neúnavná zastánkyně zdravého životního stylu Hanka Kynychová se již otřepala z porodu dvojčátek Sofie a Alexandry, a tak se opět začala věnovat svému projektu věnovanému dětským domovům. Tento víkend navštíví s celou svojí rodinou a týmem nově založeného sdružení Dětské domovy v pohybu kluky a holky v domovech na Kroměřížsku, Uherskohradišťsku a na Valašsku, aby je naučila nejen aerobiku, ale i dalším sportovním či hudebním disciplínám.

Na fyzicky i časově náročnou expedici se vydá tentokrát celá výprava.
"Už se nemůžu dočkat, až se po roce zase setkám s holkami a kluky, tetami a strejdy a řediteli domovů, které už znám," říká Hanka.

Letošní výpravu se mnou absolvují kromě týmu sdružení i malá Alexandra se Sofinkou a samozřejmě i syn Filip s manželem Jindřichem. Na trase máme vybudované záchytné tábory, kde budou holky s manželem a já se k nim budu vždy vracet na krmení."

Hanka Kynychová svým dobročinným projektem chce přispět k tomu, aby se moderní sportovní disciplíny dostaly i do dětských domovů a staly se naprosto pro děti běžnou samozřejmostí, jako je tomu u jejich vrsevníků, kteří žijí s rodiči a mají lepší finanční zázemí.

Hlavní náplní projektu Hejbejte se a zpívejte je samozřejmě aerobiková sestava, letos na skladbu Dlouhá noc od Heleny Vondráčkové. Velmi žádaný je rovněž taneční sportovní styl hip hop, který bude v dětských domovech nacvičovat uznávaný člen skupiny A-Force, Radek Stašík. Orientální a břišní tance předvede zase Šárka Černá, která působí v taneční skupině Sharka. Hraní na flétničky zajistí pro dětské domovy ředitel Základní umělecké školy Music Art v Praze Josef Vondráček.

"Jsem ráda, že se mi podařilo vtáhnout takové osobnosti do týmu sdružení a že se ho zúčastní bez nároku na obvyklé honoráře. Chceme všichni společně ukázat, že úspěch není jen procházka růžovým sadem, tak jak to znají z televizních seriálů, ale že úspěch přijde až po tvrdé, intenzivní práci a tréninku," dodává šťastná Kynychová, které se nyní daří jak v práci, tak především v rodině. Její dvě malé holčičky rostou jako z vody a manžel Jindřich Obrdlík plní svoji roli "otce na mateřské" na výbornou.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz