Zpravodajství

Filmový dýchánek v online přenosu

Na televizních obrazovkách vypukne třetí Noc filmových nadějí pět minut před půlnocí. My vám už teď přenášíme atmosféru ze zákulisí, kterou sledujeme přímo v klubu Retro Music Hall.


20:55 - Právě teď startujeme náš online přenos. Od této chvíle vám budeme přinášet ty nejzajímavější momenty z pražského klubu Retro Music Hall. Budete-li mít jakékoliv komentáře nebo otázky, položte je do diskuze pod článkem a my se vám je pokusíme zodpovědět.

21:04 - V klubu momentálně finišují přípravy. Všude se to hemží balónky, hostesky u vchodu jsou připravené na nápor filmuchtivých návštěvníků. Právě dorazil režisér Jan Hřebejk.   

21:27 - Sál se pomalu začíná plnit začínajícími, nadějnými tvůrci. Do klubu dorazil také generální ředitel televize Nova Petr Dvořák. Začímáne se připravovat na přípitek. Šampaňské "bouchne" přesně ve 22:00 hodin.

21:36 - Internetový štáb natáčí rozhovory s Janem Hřebejkem a Petrem Dvořákem, na které se můžete těšit už brzy na našich stránkách. Moderátoři Tomáš Hauptvogel, Jan Čtvrtečka a Veronika Kročáková se připravují na své moderátorské vstupy a dolaďují poslední detaily. 

22:35 - Studenti přinesli do sálu dobrou náladu. Internetový štáb sondoval, co studetským filmům nejvíc chybí, většina se shodla, že peníze. Tak uvidíme, jak a komu Noc filmových nadějí pomůže nastartovat kariéru.

 

22:06 - Brány Noci filmových nadějí jsou definitivně otevřeny. Za půl hodiny generální ředitel TV Nova Petr Dvořák definitivně odstartuje noc, ve které dostanou šanci všechny filmové naděje.   

22:35 - Na pódiu právě moderátoři večera seznamují s programem. Do noty jim vyhrává kapela Another Way, která po jedenácté hodině odstartuje svůj koncert. Zveme vás na šestihodinový filmový maratón, který odstarutuje přesně o půlnoci.  

22:48 - Jan Hřebejk právě na pódiu přivítal budoucí režiséry a všechny přítomné milovníky filmu. "Filmy, které dnes uvidíte jsou pestré. Jsem rád, že je tolik filmových škol," řekl světově uznávaný český režisér. "Přál bych si, aby nadšení zůstalo. Doporučuji filmy Skeletoni, U 2511 a nebo Psicho," doporučil. 22:50 - Generální ředitel TV Nova, "Je to tradiční noc, protože už je třetí. Až se tady sejdeme po patnácté, na místě Jana Hřebejka budou stát ti, kteří ještě dnes studují a jejich filmy promítáme."

22:59 - Skupina Another Way je v plné sestavě na pódiu a začíná velký mejdan. Připravujeme se na velké promítání, které vypukne zhruba za hodinu.  

23:45 - Za čtvrt hodiny vypukne velké promítání vybraných studentských filmů, které můžete v přímém přenosu vidět na vašich televizních obrazovkách. V sále je plno, veselo a živo a všichni jsou připraveni si tuhle noc pořádně užít. Buďte s námi alespoň prostřednictvím vaší televize.

23:46 - Na pódiu stále kapela Another Way. Koncert si všichni přítomní moc pochvalují. První odvážní tanečníci na parketu! Jen tak dál, přátelé.  

23:50 - Režisér Jan Hřebejk, nad sklenkou vína, diskutuje se svými budoucími "konkurenty" a mediálním analytikem Milanem Krumlem. "V týhle branži nemůžeme mluvit o konkurenci, jsme kolegové a na filmy ostatních kolegů se dívám se zájmem," svěřil se Jan Hřebejk.

Zdroj: TV Nova

24:00 - Je odstartováno - vysíláme! Promítací sál se zaplnil do posledního místečka. I vám přejeme příjemný a ničím nerušený filmový zážitek!

Hlasovat pro své filmy můžete zde. Na stejném místě se na filmy můžete podívat, pokud vám unikly ve vysílání.

 

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz