Zpravodajství

OBRAZEM: Demi Moore se pochlubila sexy tělem zralé čtyřicátnice

Někdo téměř nestárne. Jak jinak si lze vysvětlit, že 45letá americká herečka Demi Moore se může pyšnit krásným tělem. Za to se vůbec nestydí. Nechala se zvěčnit v bikinách a muži se mají na co dívat! Demi ale neponechává nic náhodě, a aby na snímcích vypadala co nejlépe, spoléhá i na make-up. Když se totiž odlíčí, přece jen je patrné, že i na ní zub času zapracoval.


Hollywoodská hvězda ochotně pózovala pro jeden módní časopis. Podle Daily Mail neváhala Demi zaplatit až 200 tisíc dolarů za plastickou operaci. V bílých bikinách jí to opravdu slušelo.

Moore, která dříve byla manželkou Bruce Willise, se v 90. letech proslavila žhavou rolí ve filmu Striptýz. Její svůdný tanec již tehdy ukázal, že Demi nemá problémy s nahotou. Nyní ale nepoodhalila úplně vše.

Demi chce vypadat mladší, vždyť jejímu manželovi je 29 let. Hollywoodská hvězda si tak užívá erotické hrátky s mladým kolouškem.

Horší to ale s Moore je, když se odlíčí. To je pak i přes drahou plastiku vidět, že už něco pamatuje. Přesto make-up pomáhá a Demi vypadá mnohem mladší.


Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Oklahoma schválila nejpřísnější protipotratový zákon v USA

Oklahomští zákonodárci schválili nejpřísnější protipotratový zákon v USA. Kriminalizuje všechny interrupce s výjimkou ohrožení života ženy. A také znásilnění či incestu, kterými se však musí zabývat orgány činné v trestním řízení. Zákon bude platit okamžitě, až ho podepíše guvernér, který tak hodlá učinit v nejbližších dnech.

Krátká zpráva

Tálibán nakázal televizním moderátorkám, aby měly zahalenou tvář

Afghánské televizní moderátorky a další ženy vystupující na obrazovce budou muset mít zahalenou tvář. Dekret s nařízením vydalo vládnoucí hnutí Tálibán a bude platit od 21. května. Po povinném zakrytí tváře na veřejnosti, cestování pouze v mužském doprovodu a uzavření středních škol pro dívky je to další omezení žen v zemi.

Píše se na Deník.cz