Zpravodajství

OBRAZEM: Demi Moore se pochlubila sexy tělem zralé čtyřicátnice

Někdo téměř nestárne. Jak jinak si lze vysvětlit, že 45letá americká herečka Demi Moore se může pyšnit krásným tělem. Za to se vůbec nestydí. Nechala se zvěčnit v bikinách a muži se mají na co dívat! Demi ale neponechává nic náhodě, a aby na snímcích vypadala co nejlépe, spoléhá i na make-up. Když se totiž odlíčí, přece jen je patrné, že i na ní zub času zapracoval.


Hollywoodská hvězda ochotně pózovala pro jeden módní časopis. Podle Daily Mail neváhala Demi zaplatit až 200 tisíc dolarů za plastickou operaci. V bílých bikinách jí to opravdu slušelo.

Moore, která dříve byla manželkou Bruce Willise, se v 90. letech proslavila žhavou rolí ve filmu Striptýz. Její svůdný tanec již tehdy ukázal, že Demi nemá problémy s nahotou. Nyní ale nepoodhalila úplně vše.

Demi chce vypadat mladší, vždyť jejímu manželovi je 29 let. Hollywoodská hvězda si tak užívá erotické hrátky s mladým kolouškem.

Horší to ale s Moore je, když se odlíčí. To je pak i přes drahou plastiku vidět, že už něco pamatuje. Přesto make-up pomáhá a Demi vypadá mnohem mladší.


Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz