Zpravodajství

Jennifer Lopezová zaplatila za porod přes milion dolarů

Jennifer Lopezová zaplatila za porod přes milion dolarů
Zdroj: TV Nova

Novopečená maminka Jennifer Lopezová se stále nemůže nabažit svých krásných dvojčátek, která přišla bez jakýchkoli komplikací na svět 22. února ve vyhlášené newyorské porodnici North Shore University Hospital. Chlapeček a holčička se podle neoficiálních zdrojů jmenují Maximiano a Emelina. Jejich porod stál zpěvačku neuvěřitelných 1,4 milionu dolarů, tedy asi 24 milionů korun.

Šikovná Jennifer ale obratem zinkasovala 6 milionů dolarů za exkluzivní fotky pro magazín People, takže vlastně zůstala v plusu.

Luxus v porodním apartmánu

Částku, kterou běžná rodička nevydělá ani za celý život, Jennifer utratila především za pronájem luxusního porodního apartmá, které bylo mimo jiné vybaveno bílými gauči, dvěmi plochými televizemi a soukromou kuchyní. Celý pronájem přišel na 700 tisíc dolarů. Dalších 300 tisíc dolarů Jennifer vynaložila za soukromé doktory a sestry. Účinný systém osobní ochrany jí vyšel na 300 tisíc dolarů a 100 tisíc dolarů dala za služby porodní asistentky.

Jak potvrdila magazínu US jedna z nemocničních sester, takovou show prý porodnice ještě nezažila. "A to zde rodily i jiné hvězdy. Nicméně Jennifer byla velice milá a ke všem se chovala velice přátelsky, takže jsme všichni byli nakonec moc rádi, že porodila právě u nás," uvedla s tím, že po celou dobu jejího pobytu v porodnici jí byl nablízku její manžel, zpěvák Marc Anthony.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz