Zpravodajství

VIDEO: Kamion s cukrem uvízl v tunelu

VIDEO: Kamion s cukrem uvízl v tunelu

Kamion plně naložený cukrem vyprošťovali v pondělí večer hasiči v Ústí nad Orlicí. Auto uvízlo pod železničním mostem. Tato nehoda se naštěstí obešla bez zranění, řidiče náklaďáku ale čeká zřejmě vysoká pokuta.

Zdroj: TV Nova

Kdo chtěl jet včera večer okolo šesté hodiny z Ústí nad Orlicí na Choceň, měl na několik hodin smůlu. Řidič kamionu si totiž pravděpodobně neuvědomil, že jeho návěs je vyšší než tři a půl metru, a vjel pod most, kde uvázl. Aby mohli hasiči náklaďák vytáhnout, nejdřív museli odpustit kola.

Škoda za 70 tisíc

Na návěsu vznikla škoda zhruba sedmdesát tisíc korun. Stačilo ale deset centimetrů a řidič by projel.

"Zásah trval asi čtvrt hodiny," řekl televizi Nova velitel hasičů.

Železniční most naštěstí náraz ustál. Řidiči teď hrozí pokuta až sedm tisíc korun. Policisté nehodu vyšetřovali až do pozdních večerních hodin.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Oklahoma schválila nejpřísnější protipotratový zákon v USA

Oklahomští zákonodárci schválili nejpřísnější protipotratový zákon v USA. Kriminalizuje všechny interrupce s výjimkou ohrožení života ženy. A také znásilnění či incestu, kterými se však musí zabývat orgány činné v trestním řízení. Zákon bude platit okamžitě, až ho podepíše guvernér, který tak hodlá učinit v nejbližších dnech.

Krátká zpráva

Tálibán nakázal televizním moderátorkám, aby měly zahalenou tvář

Afghánské televizní moderátorky a další ženy vystupující na obrazovce budou muset mít zahalenou tvář. Dekret s nařízením vydalo vládnoucí hnutí Tálibán a bude platit od 21. května. Po povinném zakrytí tváře na veřejnosti, cestování pouze v mužském doprovodu a uzavření středních škol pro dívky je to další omezení žen v zemi.

Píše se na Deník.cz