Zpravodajství

OBRAZEM: Celine Dion má chlupaté nohy

Srdce nejedné romantické duše zjihne při vzpomínce na kasovní filmový trhák Titanic. V oscarovém snímku zněly písně zpěvačky Celine Dion. Poněkud méně romanticky vypadají poslední "chlupaté" fotografie slavné zpěvačky.


Perfektně nalíčený obličej, sebejistá grimasa, nalakované nehty - taková byla Dion na koncertu v japonském Tokiu. Zapomněla však na nohy. Fotograf její chlupaté končetiny zvěčnil právě ve chvíli, kdy frankofonní Kanaďanka zpívala romantický šlágr My Heart Will Go On.

Nadšení diváci však nedbali, že nohy hvězdy byly plné viditelných chloupků. Vystoupení Celine Dion ocenili bouřlivým potleskem.

Čtyřicetiletá Dion se z Japonska chystá na další koncert do Číny. V kufru si pravděpodobně po článku v Daily Mail poveze i depilátor na její hvězdné nožky.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Oklahoma schválila nejpřísnější protipotratový zákon v USA

Oklahomští zákonodárci schválili nejpřísnější protipotratový zákon v USA. Kriminalizuje všechny interrupce s výjimkou ohrožení života ženy. A také znásilnění či incestu, kterými se však musí zabývat orgány činné v trestním řízení. Zákon bude platit okamžitě, až ho podepíše guvernér, který tak hodlá učinit v nejbližších dnech.

Krátká zpráva

Tálibán nakázal televizním moderátorkám, aby měly zahalenou tvář

Afghánské televizní moderátorky a další ženy vystupující na obrazovce budou muset mít zahalenou tvář. Dekret s nařízením vydalo vládnoucí hnutí Tálibán a bude platit od 21. května. Po povinném zakrytí tváře na veřejnosti, cestování pouze v mužském doprovodu a uzavření středních škol pro dívky je to další omezení žen v zemi.

Píše se na Deník.cz