Zpravodajství

OBRAZEM: Intimní snímky z turné Spice Girls

Spice Girls už mají koncertní šňůru za sebou. Na veřejnost ale pronikly fotografie ze zákulisí comebacku pěti anglických zpěvaček. Tam už nejsou popové hvězdy tak suverénní a mění se v obyčejné smrtelnice, které si rády lehnou i na zem.


Turné neskončilo kasovním úspěchem. Některé koncerty dokonce Spice Girls odvolaly. Prý už se nemohly dočkat svých manželů a dětí. Velmi zklamaně působí na fotografii Geri Halliwellová, která si rovnala záda na holé zemi. Lze jí přičíst k dobru, že si alespoň na rozdíl od kanadské zpěvačky Celine Dion oholila nohy. (více zde)

Beckhamův polibek

 Na snímcích ze zákulisí nesmí chybět ani anglická fotbalová ikona David Beckham. Manžel Victorie Beckhamové při turné svou choť všemožně podporoval. Takový polibek od Victorie v lesklém oblečku si anglický fotbalový donchuán pořádně vychutnal.

Kdo by mezi hvězdnými ženami čekal nevraživost, mýlil by se. I když Geri a Victorie oblékly boxerské župany, tvářily se přátelsky.

"Atmosféra byla velmi přátelská, na hádky jsme ani neměly čas," řekla další spicka Mel C.

Ze zákulisí je to na pódium jenom kousek. A tak se Spice Girls oblékly do koncertního a předvedly, že ještě nepatří do starého železa.

 

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz