Zpravodajství

VIDEO: Taxikáři kompletně shořelo auto

VIDEO: Taxikáři kompletně shořelo auto

V Praze na Černém mostě ve čtvrtek večer hořel taxík. Plameny z něj vyšlehly za jízdy. Naše video přináší exkluzivní záběry.

Zdroj: TV Nova

Taxikář právě vyložil zákazníka a vracel se na své stanoviště do centra Prahy. Jenomže ujel jen pár metrů a začalo se kouřit z palubní desky. Během mžiku z ní vyšlehly i plameny.

Taxikář se snažil vůz, který si koupil teprve před měsícem, uhasit. Malý hasící přístroj ale nepomohl. Plameny už byly tak veliké, že nestačila ani voda z hadice od muže, který pár metrů odtud zaléval zahrádku.

Plameny zkrotili až hasiči

Požár měl obrovskou sílu. Okna se roztekla, zpětná zrcátka se úplně vypařila, hořet začaly dokonce i plechy. Tady je to dobře vidět u bočních dveří. Z auta se několikrát ozvala exploze.

Po pár minutách zbyla z vozu jen kostra. Taxikář přišel o všechno. "I peněženku s penězma jsem tam nechal," řekl řidič televizi Nova.

Celé to trvalo asi jen 15 minut. Pak přijeli na místo hasiči a plameny zkrotili. Taxikář teď sice přišel o celou živnost i tržbu. Může být ale rád, že z hořícího auta včas utekl a nic se mu nestalo.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zelenskyj: Válku na Ukrajině může ukončit pouze diplomacie

Válka na Ukrajině může být vyřešena pouze prostřednictvím "diplomacie", řekl podle BBC v televizním projevu prezident Volodymyr Zelenskyj. V rozhovoru pro národní televizi naznačil, že jeho země by mohla na bojišti Rusko porazit, ale dodal, že válka může být definitivně zastavena pouze "u jednacího stolu". Jednání podle něj nebudou snadná, protože ani jedna strana se nechce ničeho vzdát. Ruské tiskové agentury tvrdí, že poslední schůzka se konala téměř před měsícem, 22. dubna.

Píše se na Deník.cz