Zpravodajství

VIDEO: Taxikáři kompletně shořelo auto

VIDEO: Taxikáři kompletně shořelo auto

V Praze na Černém mostě ve čtvrtek večer hořel taxík. Plameny z něj vyšlehly za jízdy. Naše video přináší exkluzivní záběry.

Zdroj: TV Nova

Taxikář právě vyložil zákazníka a vracel se na své stanoviště do centra Prahy. Jenomže ujel jen pár metrů a začalo se kouřit z palubní desky. Během mžiku z ní vyšlehly i plameny.

Taxikář se snažil vůz, který si koupil teprve před měsícem, uhasit. Malý hasící přístroj ale nepomohl. Plameny už byly tak veliké, že nestačila ani voda z hadice od muže, který pár metrů odtud zaléval zahrádku.

Plameny zkrotili až hasiči

Požár měl obrovskou sílu. Okna se roztekla, zpětná zrcátka se úplně vypařila, hořet začaly dokonce i plechy. Tady je to dobře vidět u bočních dveří. Z auta se několikrát ozvala exploze.

Po pár minutách zbyla z vozu jen kostra. Taxikář přišel o všechno. "I peněženku s penězma jsem tam nechal," řekl řidič televizi Nova.

Celé to trvalo asi jen 15 minut. Pak přijeli na místo hasiči a plameny zkrotili. Taxikář teď sice přišel o celou živnost i tržbu. Může být ale rád, že z hořícího auta včas utekl a nic se mu nestalo.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz