Zpravodajství

Ostravská policie pátrá po třináctiletém školákovi

Policisté pátrají po třináctiletém Pavlu Štětínském z Ostravy. Školáka viděli jeho spolužáci naposledy v úterý odpoledne před budovou školy. "Domů se už ale nevrátil a ani o sobě nepodal žádnou zprávu," řekla mluvčí severomoravské policejní správy Dagmar Bednarčíková.

"Třináctiletý Pavel Štětínský měří 155 centimetrů a je hubený. Má krátké blond vlasy a zelenomodré oči," popsala pohřešovaného školáka Bednarčíková. Chlapec měl na sobě tmavě modré rifle, černou bundu s oranžovými pásy na rukávech a bíle tenisky. Jakékoliv informace po pohřešovaném chlapci přijme policie na lince 158 nebo na kterékoliv policejní služebně.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zmizelo letadlo s 22 lidmi na palubě

Letadlo společnosti Tara Air zmizelo v nepálských horách z radaru. Na jeho palubě je 22 lidí, čtyři z nich jsou Indové, tři Japonci a ostatní pocházejí z Nepálu. Nikdo zatím neví, co se s letadlem stalo. Úřady už zahájily pátrací akci, informovala agentura ANI v neděli ráno.

Krátká zpráva

Porošenka nepustili z Ukrajiny

Ukrajinská pohraniční stráž nedovolila bývalému prezidentovi Petru Porošenkovi vycestovat ze země. Informovala o tom jeho strana Evropská solidarita na facebooku. Porošenko mířil na jednání parlamentního shromáždění Severoatlantické aliance (NATO) v Litvě. Poprvé se pokusil hranice překročit už v pátek večer. Podle pohraničníků neměl na opuštění Ukrajiny patřičná povolení.

Píše se na Deník.cz