Zpravodajství

Charlottka je pro Gotta motivací

Charlottka je pro Gotta motivací

Už v červnu se dočká Karel Gott dalšího přírůstku do rodiny. Pro Zlatého Slavíka, kterému táhne na sedmdesát, jistě nebude nic jednoduchého mít vedle sebe nové řvoucí miminko.

"Ještě nevím, jak budu snášet další malé dítě, zatím jsem si stihl zvyknout na Charlottku. Asi to bude komplikovanější a zvykat si na další miminko doma v mém věku nebude snadné. Mám sice už dvě velké dcery, ale nikdy jsem neměl ty děti doma. Neprožíval jsem s nimi celý den, nevěděl jsem, co to vůbec znamená být pořád s nimi. Teď vím, že mě Charlottka příjemně motivuje. A mít doma dvě děti je pro mne výzvou pokračovat dál, nebýt člověkem, který se připravuje už jen na odpočívání a začne se najednou hlídat, kde ho všude bolí a co by si měl nechat u lékaře vyšetřit," vysvětluje zpěvák.

Po několik let přítelkyně a nyní i manželka Ivana jako vůbec první žena dokázala Karla Gotta připoutat k rodinnému krbu. "Vím, že díky těm dětem s Ivankou nebudu jednoho dne doma sám a nebudu si říkat, co mi vlastně z té celoživotní námahy a píle zbylo. Ty trofeje, které mám kolem sebe? Proto jsou děti pro mne další fází života, dodávají mu úplně novou dimenzi, kterou jsem až dosud neznal," svěřuje se Karel Gott.

Se zpíváním si ale ani nadále nedá pokoj. I když za několik měsíců počítá s novým potomkem, jeho celoroční program je nabitý prací.
"Teď mě čekají tři významné koncerty ve velkých kanadských městech - v Torontu, Edmontonu a Vancouveru. V květnu začne příprava na nové album, které bych rád natočil koncem léta, a už brzy se začnu připravovat na podzimní turné. Takže určitě nezahálím. Na rodinu si ale čas určitě najdu," slibuje Zlatý Slavík.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz