Zpravodajství

Zoufalý muž chce vydražit svůj život

Čtyřiačtyřicetiletý Brit Ian Usher žijící v Austrálii je se svým životem tak nespokojený, že ho chce celý prodat v internetové aukci. Svůj dům, auto, zaměstnání, vodní lyže, prostě opravdu vše.

Aukce bude začínat na jednom australském dolaru, ale pan Usher doufá, že se během sedmidenní dražby v červnu cena vyšplhá na 230 tisíc liber (7,34 milionu korun). Ian Usher se odstěhoval z anglického Scarborough před šesti lety, australské občanství získal v roce 2006 a vloni se po pěti letech manželství rozvedl s manželkou Laurou.

"Chci za tím udělat tečku a začít znovu, a to doslova," prohlásil. "Proto prodávám úplně všechno, co mám, od oblečení v šatníku až po varnou konvici, od příborů až po auto. Až aukce na eBay skončí, chci odkráčet s peněženkou v jedné kapse, pasem v druhé, jít na letiště a nasednout na první let kamkoliv. Můj příběh je trochu smutný, ale nechci tím nikoho dojímat. Je mi jasné, že spousta lidí je v mnohem horší situaci než já a potýkají se s mnohem horšími věcmi. To, co dělám, je prostě můj způsob, jak se vyrovnat se vším, co potkalo právě mně.

Pan Usher, jehož dům je půl hodiny vlakem od Perthu, také prodává svou motorku Kawasaki, vodní lyže, surfovací prkno, kombinézu na skákání s padákem, saunu a televizi o úhlopříčce 180 cm. Vítěz aukce se stane nejen majitelem všeho, co Ian vlastní, ale bude doporučen i jeho přátelům a bude mít možnost dva týdny zkusit, jestli by se mu líbilo v Ianově práci v obchodě s koberci.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz