Zpravodajství

VIDEO: Před obchoďákem se střílelo!

VIDEO: Před obchoďákem se střílelo!

V pražských Stodůlkách se ve čtvrtek večer střílelo. Policisté použili služební zbraň při zatýkání skupiny zlodějů. Jednoho z nich zasáhla kulka do ruky a skončil v nemocnici. Ostatní pachatelé ujeli. Daleko se ale nedostali.


Ke střelbě došlo krátce po 18. hodině na parkovišti přímo před obchodním domem. Policisté tu na vykradače aut číhali. V poslední době totiž prudce přibylo případů, kdy byli zákazníci okradeni při nakládání zboží do auta.

Na parkoviště přijelo osobní auto. Vystoupil z něj muž, ale než stačil okrást jednoho ze zákazníků, byla na místě policejní hlídka.

Postřelili zloděje do ruky

Policisté se na zloděje vrhli, ten se ale bránil. Při strkanici vyšla rána ze služební zbraně. Kulka zasáhla čtyřiačtyřicetiletého cizince do ruky.

Utrpěl průstřel předloktí a byl převezen na traumatologické oddělení do Motola. Jeho dva kumpáni se snažili ujet. Policisté jim ale byli v patách a po chvíli je dostihli. Oba muži - cizinci - skončili na policejní stanici.

Policisté měli akci předem připravenou. Kolik toho měla parta zlodějů na svědomí, ukáže vyšetřování v nejbližších dnech.

Snídaně s Novou

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz