APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

VIDEO: Kamion málem skončil pod mostem

U Moravské Třebové v pondělí v podvečer boural kamion. I když nehoda vypadala hrozivě, naštěstí řidič vyvázl bez zranění. Na vině je pravděpodobně technická závada.

Zdroj: TV Nova

Měla to být pro řidiče kamionu klidná cesta. V levotočivé zatáčce ale řidič dostal smyk, prorazil svodidla a vůz se nekontrolovaně sesunul ze svahů dolů. Zastavily ho až stromy, jen díky nim se kamion nepřevrátil.

"Strašný, už jsem se viděl dole z mostu," popsal své pocity řidič kamionu. 

Zablokovalo se kolo

Na vině je pravděpodobně technická závada. Podle řidiče se zablokovalo pravé přední kolo. Jen zázrakem se nikomu nic nestalo.

U řidiče byla provedena dechová zkouška na alkohol s negativním výsledkem. Škoda je tři sta tisíc korun. Hasiči nedokázali náklaďák vytáhnout. Pomoci musela až těžká technika.

Během vyprošťování musela policie jeden jízdní pruh zcela uzavřít. Podle místních to není zdaleka první kamion, který v tomto úseku podobným způsobem havaroval. Silnice byla průjezdná po deváté hodině večer.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz