Sportovci na sociálních sítích zveřejňují vtipné fotky, které dokazují, že v Rusku je možné opravdu všechno. Podívejte se, co za peklo olympioniky v hotelech čekalo. To se nasmějete.
Rusové slibovali moderní hotely se čtyřmi hvězdičkami, ale skutečnost je poněkud jiná. Důkazní materiál zveřejňují sportovci na sociální síti Twitter. Z největších trapasů olympiády v Soči 2014 mají zatím spíš legraci.
Po diplomatickém napětí, homofobních útocích a teroristických hrozbách se mnozí ptají, zda je Rusko na zimní olympiádu vůbec připraveno. Velkolepé zahájení přitom startuje již dnes.
Sportovci postupně přilétají do Soči, seznamují se s olympijským městečkem a jsou z něho trochu vedle. Dozvěděli se, že nemají lovit ryby v záchodě, z kohoutku jim teče hnědá voda, některé pokoje ještě nemají dokončenou podlahu a jinde chybí kliky nebo žárovky. Za to fotografie prezidenta Vladimira Putina nechybí nikde.
Podívejte se, co za neuvěřitlené věci na sportovce čekalo:
NEPŘEHLÉDNĚTE:
Lucie Vondráčková: Svému miláčkovi poslala do Soči kolekci sexy fotografií. Pleky, drž se!
Dokonalá kampaň na ZOH: Ruské reprezentatky ukázaly vnady a říkají: Přijeďte!
Dnes začíná zimní olympiáda: Kráska Soukalová rozepíná blůzku
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz