Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 3.3. 2017 11:44
tvoje tvář má známý hlas

Aleš Háma se promění v drsného rockera! Poznáte, koho si střihne?

TVOJE TVÁŘ: Aleš Háma k nerozeznání od Ozzyho Osbourna! - 7
Zdroj: TV Nova
Aleš Háma coby Ozzy Osbourne

Už v neděli uvidí diváci druhý díl třetí série show Tvoje tvář má známý hlas. Maskérky a kostymérky opět vyčarují z osmičky soutěžících osobnosti ze světové i české populární hudby.

Aleš Háma naprosto šokuje diváky nedělního dílu přeměnou v kontroverzního zpěváka Ozzyho Osbourna. "Nejtěžší bude chytit jeho barvu hlasu a vyslovovat tak, jak vyslovuje on. Potom se budu snažit napodobit jeho chůzi a držení těla, protože on už je životem trošičku ofoukaný," směje se Aleš Háma.

 

O dokonalou masku se postaral tým maskérů v čele s Adrianou Bartošovou: "Proměna vyžadovala dokonalou paruku a líčení se neobešlo bez černé tužky na oči, se kterou se opravdu nešetřilo. Nejnáročnější částí proměny bylo pomalování těla tetováním, stejným jaké má Ozzy Osbourne."

 

 

19

GALERIE: TVOJE TVÁŘ: Aleš Háma k nerozeznání od Ozzyho Osbourna!

Zdroj: TV Nova

TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS: Obličeje účinkujících zalité silikonem a sádrou! - Aleš Háma

Hodnocení:

 

Kromě Aleše Hámy diváci uvidí Tatianu Vilhelmovou, Martina Dejdara, Adélu Gondíkovou, Marthu Issovou, Ondřeje Rumla, Markétu Konvičkovou a Milana Peroutku, kteří se každý týden představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby, a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely.

 

Show Tvoje tvář má známý hlas sledujte v neděli od 20:15 na Nově! Předchozí díl si můžete pustit na NOVA Plus. 
 

mom TN.cz