Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 1. 3. 2018
život po výměně

Aneta to nemá v hlavě v pořádku, tvrdí Nadia. Jsi falešná, vzkázala

Výměna manželek: Vyčetla jí vytetované obočí - 11
Zdroj: TV Nova
Nadia se pustila do Anety

Ve středeční Výměně manželek se proti sobě znovu postavily dvě naprosto rozdílné rodiny. Nadia si ze zahradního domku na deset dní odskočila do pražského bytu. Jak si natáčení užila a co se u nich od té doby změnilo?

Ve středeční premiérové Výměně manželek jste viděli rodinu z Prahy, kterou tvoří Aneta (31), Michal (40) a dcera Adéla (4). Na druhé straně jste se seznámili s Nadiou (37), Michalem (32), dcerou Míšou (6) a synem Filipem (10), kteří žijí na okraji Brna.

 

Nadia na Výměnu vzpomíná v dobrém, žádné špatné zážitky prý nemá. Považovala ji za takovou desetidenní dovolenou. Jak sama přiznala, do pořadu šli hlavně kvůli penězům. Pořídili za ně novou střechu na dům.

 

Po Výměně se u nich prý nic nezměnilo. "Stále se milujeme, manžel chodí do práce, já taky. Nemáme takové to hurá tam, hurá sem, peníze šetříme a děláme všechno, co můžeme. Nechlastáme, ani jeden z nás nekouří, všechno dáváme dětem," popsala.

 

112

GALERIE: Výměna manželek: Deset dní v zahradním domku!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Deset dní v zahradním domku! - 1

Hodnocení:

 

V televizi prý byla ukázána v naprosto opačném světle, než jaká ve skutečnosti je. „Makáme od rána do večera. Z ukázky to vypadalo, že jsem pohodlná, ale já jsem pravý opak. Kdo mě zná, tak to ví," tvrdí Nadia.

 

 

Podle Nadii není vztah Anety a Michala rovnocenný, on svou mladší přítelkyni jistým způsobem využívá. "Aneta si o sobě myslí, že je hvězda, když ho obskakuje. Neuvědomuje si, že nic není podle ní, on nedopustí, aby někdo byl nad ním. On je rozvedený chlap, který ví, co od života chce. Ona naopak neví, co od života chce. Soused mi dokonce řekl, že si myslí, že by jí bylo jedno, s kým by byla, že jí jde jenom o prachy. Měla by se zamyslet a nebýt tak falešná," vzkázala Nadia Anetě.

 

Připomeňte si hádku u osmi očí:

 

S druhou rodinou v kontaktu nejsou, i když prý Aneta nechala v Brně své číslo, emailovou adresu i kontakt na facebook. "Nejdřív se nám příspěvky od ní na facebooku ukazovaly, potom přestaly. Zjistili jsme, že si nás dala do ignorace. To je důkaz, že to nemá v hlavě v pořádku," zakončila Nadia.

 

Nestihli jste středeční Výměnu manželek v televizi? Pustit si ji můžete zdarma na NOVA Plus, všechny díly jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Aneta otevřeně: Proč nesnáší Nadiu? Děti jí po Výměně prozradily, co se stalo!

TEST: Jak dobře znáte pořad VÝMĚNA MANŽELEK?
Udržte svou dominantní povahu na uzdě! Víme, jak na to

mom TN.cz