Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.1. 2016 18:42
FOTO A VIDEO paralelní vesmíry

BRÁNA DO JINÉ DIMENZE: Natočili ji u fyzikální laboratoře!

Zdroj: YouTube.com

Na internetu se objevilo video, na kterém je vidět podivný úkaz, který mnozí považují za bránu do jiné dimenze! Podivná "brána" se objevila na obloze u urychlovače částic CERN nedaleko Ženevy.

A právě fakt, že se nebeský portál se objevil v blízkosti urychlovače částic, není podle mnoha teorií vůbec náhoda. Bránu do jiného vesmíru měly totiž otevřít právě zrychlené částice z Velkého hadronového urychlovače.

 

15

GALERIE: Brána do jiné dimenze nad CERNem

Zdroj: reprofoto youtube.com

Brána do jiné dimenze nad CERNem - 1

Hodnocení:

 

Mnoho konspirátorů ihned po shlédnutí videa přispěchalo s teorií, že podivný úkaz na obloze nad CERNem musí být vstupní brána do jiného paralelního vesmíru. Množí se také obavy, že vědci, kteří s částicemi v CERNu na urychlovači pracují, nemají svůj výzkum pevně pod kontrolou a právě nebeský portál je jeho vedlejším produktem.

 

Pokud by se opravdu podařilo objevit bránu do jiného vesmíru, byl by to obrovský revoluční úspěch na poli vědy. Podle mnoha vědců totiž musí existovat nesmírné množství dalších paralelních vesmírů.

 

 

Vědci v CERNu se v poslední době intenzivně věnují možnosti, že existují další paralelní vesmíry a snaží se o nich zjistit co se dá. Výzkum úzce souvisí s gravitací, která podle vědce Mir Faizala z CERNu může unikat do dalších rozměrů. "Pokud se to opravdu děje, tak mohou pomocí urychlovače vznikat miniaturní černé díry," dodává Faizal.
 

TN.cz