Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.9. 2017 22:35
Zmizení Míši Muzikářové

Bratr Otakara S.: On už se nemůže bránit, tušil jsem, jak to dopadne

Zdroj: TV Nova

Policie v pátek zřejmě oznámí, že odloží případ zmizelé Michaely Muzikářové. Ta zmizela před osmi měsíci cestou do školy. Výsledek policejního pátrání nepřekvapil bratra hlavního podezřelého, bývalého přítele Míšiny matky Evy Otakara S. Tomu, že by Otakar Míše ublížil, jeho bratr stále nevěří.

"Mně to bylo jasný od začátku, kam to vyšetřování spěje, protože brácha se bránit nemůže. Když jsem viděl, že jsou ty pátrací týmy bez úspěchu, tak jsem tušil, jak to dopadne, co prohlásí," řekl exkluzivně pro TN.cz bratr muže, který je v případu hlavním podezřelým.

 

Otakar byl kvůli zmizení Míši policisty několikrát vyslýchán. Na konci ledna se pak v domě v obci Černiny na Plzeňsku oběsil. Právě na Plzeňsko vedly stopy, kterých se policisté při pátrání po Míše drželi. Prověřovali totiž variantu, že Otakar ukryl tělo v opuštěné raketové základně, kterou dobře znal.

 

Jeho bratr je ale i po více jak půl roce přesvědčený, že Otakar Míše neublížil. Ten mu tvrdil, že když Míša zmizela, byl v práci. "Jsem přesvědčený o tom, že to brácha nebyl. Znal jsem ho od malička. Násilné sklony neměl. Já jsem ho snad jen jednou v životě viděl prát se s chlapem," popsal zemřelého Otakara jeho bratr.

 

"Vztah k dětem měl výborný, opravdu výborný. Nikdy nikomu neublížil. Pokud se nenajde Míšino tělo a nespojí to s bratrem, tak tomu neuvěřím. Ale nejvíc bych si samozřejmě přál, aby se ta holka našla živa," dodal.

 

 

O tom, že měl být Otakar S. obviněný ze zneužívání dítěte, jeho bratr dlouho nevěděl. Obvinění jej překvapila. Na svém bratrovi totiž v životě podobné sklony nepozoroval.

 

Před Otakarovou sebevraždou byli v kontaktu každý den. Na to, jestli Míše ublížil, se Otakara ptal opakovaně. Otakar trval na své nevině. "Psali jsme si spolu každý den. Mluvil jsem s ním i v tu sobotu, asi 2 hodiny předtím, než se zabil. Ptal jsem se ho znova. To už byl strašně smutný. Vykládal něco o tom, že z toho lidské hyeny dělají senzaci a on s tou Míšou nemá nic společného. Pak položil telefon a bylo to," popsal muž poslední rozhovor s Otakarem.

 

 

"On toho vydržel strašně moc. Když v 21 letech přišel o tu ruku a musel se naučit žít s jednou rukou. Ale nevím no, už toho asi měl dost. Musel to být strašný tlak, nedovedu si to vůbec představit," přemítá Otakarův bratr.

 

Otakar podle něj byl velmi citlivý. "Já brečet neumím, náš mladší brácha taky ne. Jediný, kdo z nás uměl brečet, byl Ota," dodal.
 

vbo TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

12.9. | 20:13 bard-lidu
10
Kecy v kleci. Jestli byl v době zmizení Míši v práci, si můžete ověřit u ...
12.9. | 22:43 pichav
-2
☝ JA TOMU TAKE NEVERIM !!!! ALE JSEM SI JISTY !!! ZE POLICAJTI !!!! ZE IKDYZ ...
12.9. | 23:34 jhena
0
Náhlasit nevhodný komentář
bylo psáno začátkem roku, že Míšu viděli dva nebo tři lidé nezávisle na sobě, takže děvče někde bude, může být kdekoli, třeba i v cizině, je určitě v pohodě
12.9. | 22:43 pichav
-2
Náhlasit nevhodný komentář
☝ JA TOMU TAKE NEVERIM !!!! ALE JSEM SI JISTY !!! ZE POLICAJTI !!!! ZE IKDYZ ZADNA SLAVA !!!! NAD DOPADENIM !!! JSOU ASPON RADI ZE MAJI !!!! SVEHO PACHA TELE ODLOZENINA !!!! A NAD KYM DENNE !!!! ONANOVAT RADOSTI !!!! ZE MAJI CISTY STUL !!!! A NA DALSIHO PSA SI NAJDOU HUL ☝
12.9. | 22:39 Milos Trasimi
0
Náhlasit nevhodný komentář
Hmmm.Vystihujes to přesně.A vždy jim k tomu napomáhá mínění maniodepresivní české lůzy obecně nazývané též veřejné mínění.
12.9. | 21:55 elana2
1
Náhlasit nevhodný komentář
A VÝSLEDEK?? policie má svého pachatele,jsou povyšování zvedá se jim plat, někdy spáchá sebevraždu, když vytypují správně slabšího jedince, čeští věčně naštvaní lidi mají hromosvod na kom si vylít zlost, pokud podnikal konkurence se raduje jak ho znemožnit a zničit a všichni TITO jsou spokojenější !
12.9. | 21:53 elana2
2
Náhlasit nevhodný komentář
A VÝSLEDEK?? policie má svého pachatele, jsou povyšování zvedá se jim plat, někdy spáchá sebevraždu, když vytypují správně slabšího jedince, čeští věčně naštvaní lidi mají hromosvod na kom si vylít zlost, pokud podnikal konkurence se raduje jak znemožnit a zničit a všichni TITO jsou spokojenější !!!
12.9. | 21:49 elana2
2
Náhlasit nevhodný komentář
Každý z nás má někoho kdo mu v okolí moc nepřeje a to sou lidi, kteří se hned jako první pak proti vám ozvou a využijí situaci o podnikatelském konkurenčním prostředí mluvit snad ani nemusím, Takže najednou vidíte, ŽE OBVINIT NEVINNÉHO ČLOVĚKA ČESKOU POLICIÍ MŮŽE MÍT SPOUSTU POZITIV PRO SPOUSTU LIDÍ
12.9. | 21:45 elana2
0
Náhlasit nevhodný komentář
Kdo z policajtů by potom toužil,když řešení je pro ně snadné vytypujou si oběť na kterou to hodí PROTÁHNOUT TO MÉDII A OBĚŤ VELICE ČASTO V TAKOVÉM TLAKU ZKOLABUJE A POKUD NE OKOLÍ TOHO ČLOVĚKA UMÍ ZAPRACOVAT PERFEKTNĚ PROTI NĚMU A TO SE VÍ A S TÍM SE POČÍTÁ !!!
12.9. | 21:44 elana2
3
Náhlasit nevhodný komentář
Ale lidi a noviny by naně pořád atakovali kde jsou výsledky a zaco, že jsou placeni, mohli by začít odvolávání z funkcí pro neschopnost atd...
12.9. | 21:42 elana2
1
Náhlasit nevhodný komentář
PŘEDSTAVTE SI PANE BRATŘE OTAKARA, ŽE by policie nikoho nenašla a věděla by, že ani nikoho nenajde, protože to prostě např. z politických důvodů nebude možné jistou osobu obvinit !!!
12.9. | 21:10 bard-lidu
3
Náhlasit nevhodný komentář
trasimi: Co píšeš o jiných lidech, se týká tvých manio-depresivních problémů. Co napsala Míša, než zmizela jsem nečetl, protože to nepsali, možná nějací konspirátoři nebo ty sám někde v ezoterických kroužcích.