Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 9.2. 2016 09:17
milionová dohoda

Chyť si svého Čecha, vyděláš! Česko prý obchoduje s teroristy

Na veřejnost unikly tajné informace týkající se okolností propuštění dvou českých dívek ze zajetí a také výměny pěti Čechů za Alího Fajáda. Ačkoli před pár dny ministr zahraničí Zaorálek tvrdil, že česká vláda s teroristy nevyjednává, podle časopisu Respekt zaplatila Česká republika za dvojici dívek více než 140 milionů korun.

Za vysvobození Hany Humpálové a Antonie Chrástecké zaplatila podle důvěryhodného vládního zdroje Česká republika 140 milionů korun.

 

Není to přitom tak dlouho, co ministr zahraničí Lubomír Zaorálek tvrdil, že země s teroristy zásadně nevyjednává. Poslancům přitom v žaludku ještě leží rozhodnutí státu vydat Alího Fajáda Libanoncům výměnou za pět unesených Čechů.

 

"Jestliže vláda vyjednává s teroristy a je veřejně známo, že platí vykupné nebo se dopouští výměn, tak povzbudila všechny teroristické skupiny ve světě ke společenské hře, chyť si svého Čecha, vyděláš na tom," řekl TV Nova předseda TOP 09 Miroslav Kalousek.

 

 

Podobně mluví další poslanci. Mezi nimi i Marek Černoch, který byl nějakou dobu v kontaktu s rodinou unesených dívek. Několikrát přitom prý mluvil i s ministrem zahraničí. "Řekl mi, ať do toho dám ruce pryč. Přišlo mi, že na tom ČR nějak pracuje," říká Černoch.

 

Ministerstvo zahraničí i spravedlnosti se sice k případu odmítlo vyjádřit, premiér Bohuslav Sobotka ale po jednání vlády ubezpečil, že celou věc s údajným únikem informací prošetří.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TAJEMSTVÍ 11. ZÁŘÍ ODHALENO! Co přimělo teroristy k jednomu z nejhorších útoků v historii?

NOVÉ PRAKTIKY: Islámský stát rozjel děsivé obchodování! Čím šokoval svět?

lud TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

8.2. | 23:25 josefvyskoc
55
takze stale stejna pisnicka : neni problem , ze delame vsivarny, korupci a ...
9.2. | 15:43 uz-nerejeme-drzkou-v-zemi
-4
Tup@ni, po volbách jste tady uchcávali blahem, že ozubenec vyhrál voby, po ...
10.2. | 15:33 uz-nerejeme-drzkou-v-zemi
-3
Náhlasit nevhodný komentář
10.2. | 15:13 satanastatanas: Plesnivá smradlavá držko Trósilova, mám radost, že vy bolševický rudý vši můžete akorát tak pičovat, kvičet a hýkat na netu a to je tak všechno co můžete. Dějiny jdou jinou cestou a vy můžete s otevřenou tlamou pouze zírat. A to mi dělá obrovskou radost.
10.2. | 15:13 satanastatanas
-1
Náhlasit nevhodný komentář
DRzko, jak to delas ze sotva rano otevres oci zu ztebe padaj "Yntelygentni mislenky"? Pokom ty kluku usata jsi...
10.2. | 13:37 uz-nerejeme-drzkou-v-zemi
-1
Náhlasit nevhodný komentář
satanastatanas: Plesnivá smradlavá držko Trósilova, dělá mně nesmírnou radost, že tady primitivní tupá pič@, jako ty už může akorát pičovat, kvičet, hýkat a dělat ze sebe čuráka.
10.2. | 13:12 satanastatanas
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Ja taky ziji v kapitalismu..A nejsem slepej, narozdil od tebe..U nas je Kapitalismus..Uvas teprve "Demokracie"! Tak to se nacekas nez lidi tu vasi "Demokracii", budou moci prekrtit na Kapitalismus..Demokraty se odjakziva vsude ve svete zvou ti nejvetsi "Nedemokrati", ...
10.2. | 13:09 satanastatanas
0
Náhlasit nevhodný komentář
DRzko, myslis ze i v Cine lidi , co chodi do prace davaji detem na svacinu do skoly rozkvrdlanou mouku jako v Cesku? Ty nemas asi televizi, vid? Nebo te zmagoril Cynta?
10.2. | 13:06 satanastatanas
0
Náhlasit nevhodný komentář
Hele , Drzko..Komunisti v Cine jsou asi stejni komunisti jako v Cesku jsou Demokrati "DEmokraty"..To si nevyberes..Vychcanci jsou kam kouknes...A ze to vsichni volici dovolili? No, asi nejsou jako vy! Jen pockej, zajici!!!!
10.2. | 10:45 uz-nerejeme-drzkou-v-zemi
0
Náhlasit nevhodný komentář
10.2. | 10:20 satanastatanas: Koho jste si zvolili, toho tam máte, TheBille
10.2. | 10:45 uz-nerejeme-drzkou-v-zemi
-1
Náhlasit nevhodný komentář
9.2. | 20:33 satanastatanas: Plesnivá smradlavá držko Trósilova, ano komunismus je reformovatelnej na kapitalismus, viz. Čína, TheBille
10.2. | 10:44 uz-nerejeme-drzkou-v-zemi
-1
Náhlasit nevhodný komentář
9.2. | 20:31 satanastatanas: Plesnivá smradlavá držko Trósilova, kdo to je, vy jste dovolili? Dovolili to přece všichni voliči. Kde jsou komunisti v Číně? Komunsti v Číně nastolili tvrdej kapitalismus a vykořisťování, bez sociálních jistot, TheBille
10.2. | 10:20 satanastatanas
0
Náhlasit nevhodný komentář
Skutecni "Vlastizradci dovolili republiku rozdelit,rozkrast a rozdat sami sobe a kamaradickum.A pratele vymenit za nepratele..A ted se tu hadaji kdo je "Vlastizradce".TO doufam vyresi jednou Historie, jen skoda ze ti, co si zaslouzi potrestani uz u toho nebudou..Ale Historie je ...