Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 17. 7. 2018
už brzy pěvecká show

Další jméno odhaleno! Do Tváře míří i oblíbená herečka z Ordinace

Tvoje tvář má známý hlas
Zdroj: TV Nova
Ilustrační foto

Už na podzim se na televizní obrazovky vrátí oblíbená show Tvoje tvář má známý hlas a jednou z osmi nových soutěžících bude i hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Michaela Badinková. Ta se na svou novou roli už těší. Cestu za vítězstvím ale nebude mít jednoduchou.

Velké proměny, skvělá hudební čísla, oblíbené české hvězdy v rolích světových, ale i tuzemských ikon populární hudby - to je show Tvoje tvář má známý hlas, která se vrátí na podzim na obrazovky televize Nova!

 

Mezi účinkujícími bude i známá herečka Michaela Badinková, kterou diváci znají například z Ordinace v růžové zahradě 2. V seriálu si Badinková vystřihla roli lékařky Aleny, která se motá mezi dvěma osudovými muži - bývalým manželem Karlem Rytířem a tím současným Čestmírem Mázlem.

 

Tvoje tvář má známý hlas: Další hvězdou bude Michaela Badinková!
Zdroj: TV Nova

 

Oba představitelé shodou okolností ve Tváři už zářili, teď je plná očekávání Michaela Badinková. Sama říká, že to bude určitě výjimečné období jejího života. Podporu má i u své rodiny: "Starší dcera pořad sledovala, je z mého účinkování v show opravdu nadšená a těší se. Mladší to moc nevnímá, protože je malá. Můj muž nechal rozhodnutí na mně, protože mu hlavně šlo o to, abych se v tom dobře cítila. A teď, když jsem se rozhodla, mě podporuje,“ sdělila.

 

 

Oblíbená show Tvoje tvář má známý hlas startuje už od podzimu na televizi Nova.

 

Seriáloví partneři Michaely Badinkové z Ordinace už mají působení v Tváři za sebou. Připomeňte si vystoupení Petra Rychlého v roli Jana Nedvěda:
 

lud TN.cz
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Reklama