Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 10. 7. 2018
Galerie Tvoje tvář má známý hlas

Další soutěžící z Tváře odhaleni! Proměny čekají na známé herce

Tvoje tvář má známý hlas
Zdroj: TV Nova

Už na podzim se na obrazovky televize Nova vrátí oblíbená zábavná show Tvoje tvář má známý hlas. Minulý týden byli jako první soutěžící odhaleni Jitka Schneiderová a Vojta Drahokoupil. Kromě nich budou diváky bavit také Eva Burešová a Patrik Děrgel.

Diváci se mohou těšit na osm nových soutěžících, kteří je každý týden budou bavit při proměnách ve hvězdy české i světové hudební scény. Kromě Jitky Schneiderové a Vojty Drahokoupila čekají náročné proměny také na zpěvačku a herečku Evu Burešovou a herce Patrika Děrgela.

 

Eva Burešová, kterou diváci pamatují třeba ze seriálu Gympl s (r)učením omezeným, se v současné době kromě své profese věnuje i roli maminky. Rozhodování nad nabídkou tak pro ni bylo kvůli synovi samozřejmě těžší.

 

"Nebylo to snadné. Situaci jsem řešila s rodinou, která mi bude pomáhat. Nikdo z nich neřekl: Nechoď do toho. Po skončení natáčení počítám s tím, že si vezmu měsíc volna a někam spolu se synem pojedeme," prozradila Burešová.

 

17

GALERIE: Účastníci páté řady show Tvoje tvář má známý hlas

Robert Jašków

Hodnocení:

 

Patrik Děrgel rozšíří řadu soutěžících, kteří zářili v seriálu Ulice. Děrgel je velmi vytížený, působí v mnoha divadelních představeních, ale nad nabídkou účasti v Tváři moc dlouho neváhal. Show často sledoval a hodně ho bavila.

 

 

"Přál jsem si to zažít, protože člověk nikdy neví, co bude následovat a ani si to nedokáže představit. Bavil jsem se s lidmi, kteří touto show prošli a říkali, že to je nezapomenutelný zážitek. Takže se opravdu těším a určitě to bude etapa života, na kterou budu vždy vzpomínat," uvedl Patrik Děrgel.

 

Oblíbená show Tvoje tvář má známý hlas se vrátí už na podzim na televizi Nova. Další informace o soutěžní show najdete na oficiální stránce pořadu.
 

ČTĚTE TAKÉ:

TEST: Jak pozorným divákem Tváře jste byli?
TEST: Jste rádi středem pozornosti?

vbo TN.cz
Reklama