Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 29. 6. 2018
velké neštěstí

Děti vypadly z 5. a 8. patra! Šlo o batolata ze stejné části města

Pád z okna
Zdroj: TN.cz
Ilustrační foto

Brněnští policisté prošetřují hned dvě velmi vážné nehody, ve kterých hraje roli pád z okna. Obě se staly v pátek a to v totožné části města. Dokonce šlo o zhruba stejně staré oběti - dvě malá batolata.

V rozmezí pouhých tří až čtyř hodin vyjížděli policisté a záchranáři do brněnské Bystrce s tím, že z okna panelového domu vypadlo malé dítě.

 

K první nehodě došlo krátce po obědě, z osmého patra spadlo batole. "Dítě jsme museli resuscitovat. Spolu s policisty se nám podařilo obnovit životní funkce. Stabilizovali jsme jeho stav a převezli ho do nemocnice. I tak byl ale jeho stav velice závažný," sdělila TN.cz mluvčí záchranářů Barbora Truksová Zuchová.

 

Druhé - jen o něco málo starší dítě vypadlo v jiné části Bystrce o několik hodin později. Jak informuje Brněnský deník, tentokrát šlo o páté patro. "Dítě jsme s vážným zraněním převezli na urgentní příjem do brněnské dětské nemocnice," dodala Zuchová.

 

 

Co přesně nehodám předcházelo, nyní zjišťuje policie. "Příčinu obou pádů vyšetřujeme," potvrdil TN.cz její mluvčí Bohumil Malášek s tím, že s ohledem na závažnost případu a stáří obětí nebude případ blíže komentovat.

lud TN.cz
Reklama