Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.1. 2016 19:21
jindřichův hradec

Dívka (14) je osm měsíců těhotná! Všimla si toho až úřednice

Těhotná školačka
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto

Devátenáctiletý mladík z Jindřichohradecka přivedl do jiného stavu teprve čtrnáctiletou dívku. Ta má nyní krátce před porodem, mladík krátce před uvězněním. Za nezákonné radovánky muži hrozí až osmileté odnětí svobody.

Devatenáctiletý mladík se oddával sexuálním radovánkám se svou čtrnáctiletou "partnerkou" nejméně čtyřikrát. Scházeli se v chatce za bytovým domem na Jindřichohradecku a doufali, že jejich nezákonný vztah zůstane utajený.

 

Jenže dívka otěhotněla. Podle všeho se jí přesto podařilo dlouhé měsíce svůj stav skrývat jak před rodinou, tak před spolužáky. Jak informuje portál iDnes.cz, její stav odhalila v osmém měsíci těhotenství až všímavá zaměstnankyně obecního úřadu.

 

"Muže stíháme pro trestný čin pohlavního zneužití," potvrdil portálu TN.cz policejní mluvčí Jiří Matzner.

 

 

V případě odsouzení tak mladíkovi hrozí až osm let odnětí svobody. Podle všeho totiž věděl, že dívce ještě není patnáct let.


ČTĚTE TAKÉ:

Nejste těhotná? Kdy a jak to poznat
Co může ovlivnit spolehlivost hormonální antikoncepce?
Řekli mi, že jsem těhotná. Jaké jsou první pocity?
Těhotenství a veganská strava - nešidíte své miminko?

lud TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

11.1. | 19:54 rychl
31
Rodiče by si měli víc všímat s kým jejich děti chodí ven. Stejně jak to bylo za ...
11.1. | 19:12 pichav
-5
JESTE ZE MAJI UREDNICE KULATE RAZITKO !!!! KRUH JE PRIRODNI PRIROZENY A MOCNY ...
12.1. | 08:14 wipeouttt
3
Náhlasit nevhodný komentář
Sry příspěvek patřil ke zrušené diskuzi islám v ČR nechceme.
12.1. | 08:12 wipeouttt
17
Náhlasit nevhodný komentář
Návrat o 25 let zpět. Jen s tím rozdílem, že pracující platí na nemakacenka a nepřizpůsobivým. Že není jistota práce, bydlení, ničeho. Republika do morku kosti rozkradena a papalasi zkorumpovani. Tak za tohle se cinkalo? Hanba!
11.1. | 21:38 yjy
2
Náhlasit nevhodný komentář
Proč? Jasně, je to blbec, který ji zcela zbytečně oplodnil a za to zaslouží zavřít, až bude černej.. Nedokázal si užívat té krásy.. Proč je uměle (křesťanisticky), udržovaná hranice 15. let pro milování, když už se milovat chtějí a můžou..
11.1. | 20:42 allanaldik
22
Náhlasit nevhodný komentář
11.1.19:54 rychl -nesmi se jim uhýbat,jinak si z dospelaku nic nedelaji. Kdyz jdu po ulici vpravo a jdou parchanti proti me tak proste neuhnu vrazim do nich,kdyz hemzaj chytim hned prvniho pod krkem najednou jsou zticha a slusne se omluvi aniz bych co koliv rekl.Neuhnu ani tem co jdou proti me vlevo
11.1. | 19:54 rychl
31
Náhlasit nevhodný komentář
Rodiče by si měli víc všímat s kým jejich děti chodí ven. Stejně jak to bylo za nás. Tyhle děti jsou drzí,nevychony, nemají žádnou úctu ke starším lidem. Machrujou všude kde projdou. Je mi z dnešní mládeže zle. Kam to spěje do srač...ek.
11.1. | 19:23 allanaldik
26
Náhlasit nevhodný komentář
kdyby se zjistovalo kolik divek ve 12 letech je panna tak se budem asi divit ze to cislo je v % nizke. ve 13 letech se jeste snizi a ve 14 se asi jen tak panna nenajde. vzdyt se chovaji jak kurvy staci je videt na ulici kdyz jdou ze skol. rodice by jim meli nechat voperovat cipek aby neotehotneli.
11.1. | 19:12 satanastatanas
7
Náhlasit nevhodný komentář
Kolik holek je ve 14 jeste pannou? Neserte se do prirody, Buh vi co dela!
11.1. | 19:12 pichav
-5
Náhlasit nevhodný komentář
JESTE ZE MAJI UREDNICE KULATE RAZITKO !!!! KRUH JE PRIRODNI PRIROZENY A MOCNY !!!! CTVERCOVE NEBO OBDELNIKOVE RAZITKO BY VYPADALO DOST NEVHODNE !!!! NA PUPIKU !!!! JAKO POTVRZENI BREZOSTI !!!!
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme