Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.8. 2017 11:01
Luxusní komplex

Donald Trump prodává sídlo v Karibiku. Můžete zde bydlet i vy!

Donald Trump prodává své sídlo v Karibiku
Zdroj: sothebysrealty.com

Luxusní sídlo amerického prezidenta Donalda Trumpa v Karibiku je na prodej. Sídlo zahrnuje dvě vily, posilovnu, tenisový kurt a můžete sem jet i na dovolenou.

Komplex Le Château des Palmiers ležící na ostrově Svatý Martin v Karibiku v zálivu Plum u písečné pláže koupil prezident Donald Trump v roce 2013. Jednalo se o nejdražší komplex na ostrově.

 

Sídlo zahrnuje hlavní vilu s pěti ložnicemi, vyhřívaným bazénem, posilovnou, mediální místností, jídelnou pro 10 lidí a zahradní vilu se čtyřmi ložnicemi. Na rozlehlém pozemku se také nachází venkovní bazén, tenisový kurt i venkovní bar. Součástí sídla je i bazénová chata.

 

 

Komplex ohraničuje stěna vysoká 8 metrů, která zajišťuje úplné soukromí, pro lepší výhled je stěna směrem k moři snížena na pět metrů.

 

Do menších vil můžete jet i na dovolenou. Noc v létě stojí v přepočtu 133 tisíc korun, v zimě za noc zaplatíte v přepočtu přes 600 tisíc korun.

 

119

GALERIE: Donald Trump prodává své sídlo v Karibiku

Zdroj: sothebysrealty.com

Donald Trump prodává své sídlo v Karibiku - 1

Hodnocení:

 

Luxusní komplex o rozloze 4,8 akrů nabízí realitní kancelář Sotheby´s international realty. Původně bylo sídlo prodáváno za astronomickou částku 21,5 milionů liber, tedy přes 600 milionů korun. Cena musela být pro nezájem snížena na současných 8 milionů liber, v přepočtu přes 235 milionů korun. 

reg TN.cz